2023-10-24

Koncert „Aquaria Tour” w Łodzi. Poznaj szczegóły wydarzenia!

Po finale „Doda. Dream Show” wokalistka z kolejnymi niespodziankami dla fanów. Gwiazda, która zagrała z powodzeniem kilka koncertów w hali Polsatu w Warszawie, przenosi swoje wymarzone i wyjątkowe show do Atlas Areny w Łodzi. Wydarzenie w ramach trasy „Aquaria Tour” zaplanowano na 20 stycznia 2024 roku. Sprawdź szczegóły!

Kulisy show
Program „Doda. Dream Show” dobiegł końca, ale Dorota Rabczewska nie spoczywa na laurach. Gwiazda pracuje nad tym, by jej wielki i wymarzony show zawitał do innych miast. Oficjalnie ogłoszono koncert w Łodzi. Czy powtórzy sukces tych granych w Warszawie?

Bogata produkcja
- Jestem przeszczęśliwa, że „Aquaria Tour” dopiero się rozkręca. Na prośbę fanów z całej Polski spotkamy się w Łodzi, w jednej z największych hal widowiskowych w kraju! W samym centrum Polski zaserwujemy widzom tę samą jakość, której mogli doświadczyć podczas warszawskich koncertów i to z dodatkowymi atrakcjami. Szykujcie się na show, którego nie zapomnicie - zapowiada Doda.

Szczegóły koncertu
Wyjątkowe wydarzenie zaplanowano na 20 stycznia 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.

„Doda. Dream Show” - zobacz odcinek 8:

Koncert „Aquaria Tour” w piątek 3 listopada o godz. 22:20 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat