2023-11-09

„Pierwsza miłość” - odcinek 3689: „Już ja o to zadbam”

Pani Halinka zwierza się Laurze z obaw dotyczących jej pasierba, Maurycego. Wpada na pomysł, żeby zeswatać go z Anką. Matka dziewczyny nie chcąc ranić jej uczuć, kłamie, że córka jest już w nowym związku. Niechcący słyszy to Iga, której taka sytuacja daje nadzieję na nawiązanie bliższej relacji z Białym, nadal tęskniącym za była narzeczoną.

Zdesperowany Emil próbuje wmówić sędziemu, że są daleką rodziną. Zbieżność nazwisk wydaje się nie działać na jego korzyść. Marysia desperacko próbuje dodzwonić się do ministra Wodniczaka. Chce, aby ten pomógł jej siostrze odzyskać wolność. W końcu to dzięki niej jego synek wrócił bezpiecznie do domu. Polityk jest jednak nieprzejednany i nie będzie pomagał kryminalistce. Marysia decyduje się na pewien ryzykowny i desperacki krok.

Marta rozmawia z kolejną osobą poszkodowaną przez Darewicza. Zastraszona i zawstydzana Agnieszka, bardzo długo trzymała wszystko w sekrecie. Arek pokazuje Marcie artykuł, jaki napisał o okrutnym biznesmenie. Czy redakcja zgodzi się go opublikować?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.