2023-11-08

„Pierwsza miłość” - odcinek 3688: Nie dać się zastraszyć

Emil jest w szoku po tym jak widzi pobitą Dominikę. Boi się, że agresja współwięźniarki wpłynie na przebieg ciąży. Ukochana chce, żeby wpłynął na wynik rozprawy. Skruszony postanawia wyjawić jej siostrze szokującą prawdę o sobie. Marysia zaczyna martwić się o decyzję sędziego i zastanawia się, jak mogłaby pomóc bliźniaczce. Dobry prawnik wystarczy?

Marta i Arek rozmawiają o sytuacji gnębionej przez ojczyma Sylwii. Bezwzględny Darewicz nastawił przeciw nim również matkę uczennicy. Zdeterminowana kobieta zgłasza teraz skargi do dyrektorki szkoły. Niespodziewanie dziennikarz dociera do osoby, która jest gotowa opowiedzieć o mrocznej przeszłości podejrzewanego o niecne czyny mężczyzny.

Artur jest rozczarowany decyzją Doroty. Dużo czasu poświęcił, aby wdrożyć ją ponownie w branżę. Dorota jest jednak przekonana, że wie, co robi. Kinga sugeruje, żeby Artur dał ukochanej czas, aby ta mogła znowu nabrać wiatru w żagle. Czy to właśnie czasu jej trzeba? Wydaje się, że Dorota tęskni za czymś, czego doświadczyła w Warszawie.

 

 

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.