2023-10-24

Serial „Krew” od 27 października tylko w Polsat Box Go!

Zagadkowa śmierć i tajemnice rodzinne w skandynawskim klimacie w nowej produkcji. Oglądaj! Serial „Krew” to thriller psychologiczny, który 27 października debiutuje w serwisie Polsat Box Go. Pełna napięcia i zwrotów akcji historia o dążeniu córki do odkrycia prawdy na temat śmierci ukochanej matki, skomplikowanej miłości, trudnych relacjach rodzinnych i tajemnicach. W obsadzie wiele polskich gwiazd, m.in.: Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Vanessa Aleksander, Piotr Trojan, Katarzyna Z. Michalska, Kamilla Baar, Janusz Chabior i Piotr Głowacki.

„Krew” wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat. Sezon liczy sześć odcinków.

O czym jest serial „Krew”?
Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki, Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się, że kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. Ciało znalazł Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń opowiedzianej jej przez rodzinę.

Śmierć i trudne rodzinne relacje
„Krew” to serial wielowymiarowy z wybijającym się wątkiem kryminalnym, trzymający widzów w napięciu i niepewności od pierwszej do ostatniej sceny. Są tu zwroty akcji i niedopowiedzenia skłaniające do szukania rozwiązania całej historii, ale też do zadawania sobie życiowych, często trudnych pytań. Miejscem wydarzeń jest małe miasteczko, które rządzi się swoimi prawami - tajemnice są normą, a na wiele trudnych spraw, szczególnie tych z udziałem wpływowych i liczących się w społeczności osób, spuszczona jest kurtyna milczenia. Wraz z rozwojem akcji w historii wyłaniają się wątki psychologiczne i obraz świata bohaterów od wielu lat żyjących w pełnym tajemnic systemie rodzinnym. Szukając sprawcy śmierci mamy, Laura, jej rodzeństwo i ojciec mierzą się z trudną przeszłością.

Vanessa Aleksander w roli Laury
- To historia opowiedziana przez pryzmat emocjonalności bohaterów. Każdy z nich magnetyzuje głębią i mnogością doświadczeń - mówi Vanessa Aleksander, odtwórczyni głównej roli Laury. - Dramat psychologiczny połączony z kryminałem buduje skandynawski klimat, który będzie ciekawy dla widza. Jest tu zaskakująca historia, dreszczyk emocji i tajemnica. Serial powstał na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu „Blood”. Reżyserem „Krwi” jest Marcin Ziębiński znany m.in. z takich produkcji jak: „Znaki”, „Dublerzy”, „Komisarz Mama”, „Banksterzy”. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski („Druga szansa”, „Sługa narodu”, „Kowalscy kontra Kowalscy”). Serial wyprodukował Polot Media.

  

Jeszcze więcej seriali i filmów w serwisie
Pakiet Polsat Box Go Premium, do którego trafi nowość „Krew”, to najnowsze polskie seriale na wyłączność, przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogata biblioteka seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. „Krew” to kolejna z nowości serialowych - jesienią do pakietu dołączył metafizyczno-obyczajowy „Rafi”, a kolejne odcinki tej pełnej humoru, magicznej historii z Pawłem Domagałą można oglądać w piątki.