2023-05-15

„Krew”: Nowy mroczny serial Telewizji Polsat. O czym jest?

Ruszyły zdjęcia do thrillera psychologicznego w gwiazdorskiej obsadzie. Po sukcesie serialu „Matka”, przyjętego świetnie przez widzów i krytyków, to kolejna produkcja pełna tajemnic i trudnych emocji. W obsadzie opowieści o sekretach rodziny Gajewskich między innymi Ireneusz Czop, Piotr Trojan, Małgorzata Foremniak. Premiera serialu „Krew” jesienią 2023 roku w serwisie Polsat Box Go.

Nowy tajemniczy serial Polsatu
W tej historii śmierć nie jest końcem, a początkiem. Punktem wyjścia do odkrywania kolejnych rodzinnych warstw i ukrytych głęboko pod nimi tajemnic. Krew łączy rodzinę tak mocno, jak jej mroczne sekrety, a ich stopniowe poznawanie zaczyna burzyć dotychczasowy, pozornie poukładany świat.

Akcja serialu „Krew”
Laura (Vanessa Aleksander) wraca po latach do rodzinnego miasta w związku ze śmiercią swojej matki, Marii (Małgorzata Foremniak). To nieplanowane spotkanie budzi demony z przeszłości i rzuca nowe światło na rodzinne tajemnice, a Laurze każe szukać prawdziwego sprawcy śmierci mamy. Bohaterowie mierzą się nie tylko z bolesną przeszłością, ale odkrywają coraz więcej sekretów rodzinnych.

Ścieżką zbrodni
- W serialu „Krew” nic nie jest oczywiste, a każdy krok przybliżający główną bohaterkę do rozwiązania zagadki odkrywa kolejne kłamstwa w rodzinie Gajewskich. Jestem przekonany, że widzowie będą chcieli odkrywać te tajemnice razem z bohaterami serialu - zapewnia Dyrektor Programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak. Czy rodzinne więzi Gajewskich będą tyle silne, by znieść każdą, nawet bolesną tajemnicę? Co okaże się silniejsze, więzy krwi czy sekrety? Czas poznać odpowiedź na pytanie, ile można zrobić dla najważniejszej osoby w życiu.

Granica dobra i zła
- „Krew” to serial o rodzinie, miłości, więzach, nieporozumieniu, kłamstwie. To serial o trudnych wyborach. Mam nadzieję, że widza przed ekran przyciągnie to, co przyciągnęło mnie do scenariusza: głębia postaci, pozornie łatwe emocje, które są przykrywką rodzinnych tajemnic - mówi Ireneusz Czop, wcielający się w rolę ojca, Jerzego Gajewskiego. - Fabuła jest naprawdę zaskakująca. Widz za każdym razem będzie zadawał sobie pytanie, kto jest dobry, a kto jest zły? - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Twórcy i obsada
W obsadzie między innymi Ireneusz Czop, Piotr Trojan, Małgorzata Foremniak, Vanessa Aleksander, Piotr Głowacki, Katarzyna Z. Michalska. Serial powstaje na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu „Blood”. Reżyserem „Krwi” jest Marcin Ziębiński znany m.in. z takich produkcji jak „Znaki”, „Dublerzy”, „Komisarz Mama”, „Banksterzy”. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski („Druga szansa”, „Sługa narodu”, „Kowalscy kontra Kowalscy”). Serial produkuje Polot Media.

Serial „Krew” jesienią w Polsat Box Go.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat