2023-10-25

Gwiazdy na planie opowiadają o serialu „Krew”. Zobacz wideo!

Oto produkcja pełna tajemnic i trudnych emocji. W obsadzie opowieści o sekretach rodziny Gajewskich między innymi: Ireneusz Czop, Vanessa Aleksander, Piotr Trojan, Małgorzata Foremniak, Piotr Głowacki i Katarzyna Z. Michalska. Jak pracowało się im na planie? Co ich zdaniem wyróżnia „Krew” na tle innych polskich seriali? Oglądaj od 27 października w serwisie Polsat Box Go.

Trudne pytania, trudne decyzje
Ireneusz Czop twierdzi, że serial stawia ciekawe pytania, na które brak jednoznacznych odpowiedzi. Bohaterowie muszą podejmować trudne decyzje, a widzowie muszą sami ocenić ich słuszność. Aktor chwali również obsadę, bo czasem - jak mówi - ważne jest nie tylko to, o czym się opowiada, lecz także to z kim. Za co jeszcze chwali produkcję i dlaczego uważa, że warto oglądać serial „Krew”?

  

Wybuchowa mieszanka
Vanessa Aleksander w głównej roli odgrywa Laurę. - To dziewczyna zaburzona, która została skrzywdzona przez najbliższych. To daje wybuchową mieszankę, która czasami eksploduje. Do tego Laura żyje w ogromnym lęku i niepewności. Próbuje rozwikłać tajemnicę morderstwa - opowiada o swojej postaci aktorka. Wyjawia też, czym jej zdaniem wyróżnia się serial „Krew” i dlaczego chciała w nim wystąpić.

  

Walka o rodzinę
Piotr Trojan wciela się w Michała. Na planie serialu aktor opowiada, że jego bohater walczy o rodzinę, bo zależy mu na tym, aby ją uratować. Jednocześnie jest blisko z Laurą, która może doprowadzić do poważnego kryzysu w relacjach między najbliższymi. Aktor chwali również znakomitą obsadę, dzięki której efekty pracy są lepsze, a co za tym idzie, atmosfera w ekipie jest świetna.

  

Ciekawa osobowość
Małgorzata Foremniak gra Marię, postać ciekawą psychologicznie i bliską jej sercu. Ta rola okazała się dla niej wciągająca. Jak mówi, podczas pracy ucieszyła się, że poznała człowieka, którego sama stworzyła. To właśnie jest, jak twierdzi, magia przygotowywania się do roli. Praca nad Marią uczyniła aktorkę bogatszą o nową osobowość, której nie miałaby szansy spotkać w realnym życiu.

  

Pięknie utkany dywan hipokryzji
Piotr Głowacki to serialowy sierżant Dariusz Kania. Jak mówi aktor, jego bohater to taki samotny, małomiasteczkowy jeździec, który ma relację zawodową oraz pozazawodową z Laurą. W „Krwi” najbardziej interesująca wydaje mu się właśnie mała społeczność, w której wydarza się coś dramatycznego, owianego tajemnicą. To miejsce, w którym każdy o każdym chce wiedzieć wszystko lub prawie wszystko. A widzowie mają okazję zajrzeć pod ten pięknie utkany dywan hipokryzji.

  

Tajemnicza postać pełna bólu
Katarzyna Z. Michalska wciela się Alicję, najstarszą córkę w rodzinie, która przejęła rolę matki. Laura to jej młodsza, bardziej szalona siostra. Alicja nosi w sobie dużo bólu i tajemnicy, co świetnie koresponduje z wolnym rytmem thrillera psychologicznego - nie tyle mrocznego, ile ciężkiego i tajemniczego. Co jeszcze wydało się aktorce interesujące w tej roli?

  

Serial „Krew” od piątku 27 października 2023 roku w Polsat Box Go.