2023-10-19

„Temptation Island Polska”: Podwójna dawka emocji

Michał Figurski tym razem zaprosił na dwa ogniska. Czego dowiedzieli się o sobie uczestnicy, oglądając, jak w drugim domu zachowują się ich partnerzy i partnerki? Kto przeżył największy szok i złość, a kto wręcz upewnił się, że dotychczas dawał drugiej połówce zdecydowanie zbyt duży kredyt zaufania? „Temptation Island Polska” w środę o godz. 23:20 w Polsacie.

Tematy się nie kończą
W obu domach wieczór po wspólnych randkach obfitował w dalsze zacieśnianie znajomości i... oczywiście obgadywanie pozostałych. - Lubię podkręcać sytuację, ale to było obrzydliwe - Klaudia oceniła zachowanie Piotra, który zaproponował erotyczny taniec. - Jakby jeszcze to jakoś z klasą zrobił, to może byłoby fajnie - dodała Monika. - Alvaro Soler, tancerz z Hiszpanii - ironizował Michał.

O kim myśli Dominik?
Asia i Marysia także postanowiły trochę poplotkować. Na tapet wzięły wszystkich po kolei, ale przede wszystkim opowiedziały o swoich wrażeniach z randek. - Na początku było spoko. Widać, że się stresował, ale to też pokazuje zainteresowanie drugą osobą, więc nie ma w tym nic złego - powiedziała Marysia o Dominiku. Asia zastanawiała się jednak, czy chłopak nie czuje czegoś więcej do Bettiny...

Gra o noc z Michałem
Ada flirtowała w sypialni z Michałem, co nie uszło uwadze Moniki. - Udaje jej się do niego zbliżyć - przyznała 28-latka z Krakowa. Po krótkiej dyskusji i kilku żartach dziewczyny postanowiły... zagrać w kamień, nożyce, papier o to, która z nich może spać tej nocy z Michałem. - Chyba nie trzeba ci pokazywać, gdzie są drzwi - cieszyła się ze zwycięstwa Ada.

Nowy dzień, stare rozkminy
Przy śniadaniu dziewczyny próbowały podpytać Paulę, czy podoba jej się Piotrek. - Ciężka sprawa - skomentowała singielka. - Ciągnie nas do siebie, ale on nie zostawi tej dziewczyny, więc po cholerę ze mną kręci? Zrani i mnie, i ją - dodała. - Co z tego, że będziemy razem, jak teraz widzę, co on robi ze mną, będąc w związku. Jaką mam pewność, że kiedyś nie zrobi tego mnie... - zastanawiała się.

Intymnie i bezpośrednio
Michał nie lubi tracić czasu na small talk. - W skali od jeden do dziesięć jak dobra jesteś w łóżku - wypalił z pytaniem do Dominiki. Dziewczyna oceniła się na dziewięć i pół, ale dodała też, że jej obecny partner to pewna dycha. - A wolisz być na górze, czy na dole? - drążył temat singiel. Trochę krępujący, a trochę kuszący. Tylko czy to dobra strategia na budowanie relacji z Dominiką?

Podwójna randka
Wieczorem Edward i Piotr dostali wiadomość. Musieli wybrać partnerki na randkę. Pierwszy z nich postanowił dać szansę Magdzie, drugi wskazał Justynę. - Byliśmy u lokalnego gospodarza, robiliśmy grecki ser - opowiedzieli Edward i Magda. - Widać potencjał - uczestnik ocenił relację z singielką. Piotr i Justyna zbierali na farmie zioła, z których zrobili olejki naturalnej dla pozostałych uczestników. Był też lunch i toast lampką wina. - Jest żywioł i fajna energia między nami - stwierdził chłopak.

Ognisko partnerów
Michał Figurski zaprosił panów na spotkanie, podczas którego emocje były gwarantowane. Mogli bowiem zobaczyć, jak w drugim domu zachowywały się ich partnerki. Jako pierwszy huśtawkę nastrojów przeżył Piotr. - Słowa, że bardziej się czuje dopieszczona wśród singli zabolały - przyznał po obejrzanym materiale. - Może rzeczywiście mam jakieś braki tu i tam. To są małe detaliki, ale ogólnie nadal czuję, że jest ze mną. Mamy twardo ustalone zasady, szacunek jest i staramy się nie zranić drugiej osoby - zapewnił.

Nadszarpnięte zaufanie
- Jestem pewny Betti, a ona jest pewna mnie - zapewnił Michał. - Nie widzę innych kobiet, dosłownie - dodał. A co powiedział po obejrzeniu partnerki w akcji? - To nie jest miłe, jak widzę, że jakiś obcy typ dotyka moją dziewczynę z czystą premedytacją. Betti lubi atencję. Ciężko mi o tym mówić. Dzisiaj się po prostu na niej zawiodłem - przyznał ze smutkiem.

W finale wszystko możliwe
Wideo z Dominiką w roli głównej zrobiło wrażenie na Kubie. - Widzę, czego ona potrzebuje. Nawet nie jestem zazdrosny o tego chłopaka, bo on nie jest taki, jak ja - powiedział o Michale. - Rani ją, że ja stoję w miejscu, że z nią nie idę do przodu, a chciałbym pokazać, że potrafię to robić - podsumował. - Widzę po jej oczach, że może jest zauroczona, ale nie jestem jasnowidzem. Jeżeli podczas finału stwierdzi, że nie chce ze mną być, to tak wybierze - zastanawiał się, co będzie dalej... - Nie chciałem tego mówić, żeby nie dowalić Kubie, ale ten związek nie przetrwa - wydał wyrok Michał.

Ciągle nic nie wie...
Edward nie był zaskoczony tym, co zobaczył, bo... jako jedyny nie dostał takiej okazji. - Nie pokażę ci dziś filmiku z Marysią - zaskoczył Michał Figurski. - Ucieszyłem się, bo nie będę sobie gdzieś tam dopisywał historii. Mogą mi zrzucić prawdziwą petardę na ostatni dzień, ale już wiem, że to będzie koniec - ocenił uczestnik.

Nic z tego nie będzie?!
Jak wrażenia po ognisku partnerów? - Czuję, że mógłbym zerwać już teraz - przyznał Kuba, którym targały największe emocje. - Oni sobie żyją prawie jak chłopak z dziewczyną na wakacjach - powiedział o swojej partnerce i singlu. - Zawiodła mnie, bo wydaje mi się, że nie ma do mnie szacunku - ocenił zachowanie Dominiki.

Nocne zwierzenia
- Nie wiem, nie mam pojęcia, co mam teraz robić - Michał postanowił wyżalić się Monice. - Tylu ludzi do niej do pokoju wchodzi, typ za typem, ona to prowokuje trochę. Wydaje mi się, że szacunek polega też na tym, że zawsze gdy coś robimy, to myślimy też o tym, jak się poczuje druga osoba. To mnie zabolało - opowiedział singielce, czego dowiedział się podczas ogniska.

Ognisko partnerek
Michał Figurski zaprosił panie na ognisko. - Ostatnio byłyście bardzo dumne ze swoich chłopaków. Miałyście też czas przemyśleć to, co widziałyście - przywitał uczestniczki. Bettina zapewniła, że jest pewna swojego partnera. W takim razie to ona jako pierwsza zobaczyła nagranie z zachowaniem Michała. - Dlaczego nie zabronił jej zabrać mojej koszulki? Po prostu jest mi przykro - przyznała po objerzeniu jego relacji z Adą. - Mam nadzieję, że nie zabraknie mi sił, żeby go bronić - zakończyła...

„Temptation Island Polska” - zobacz odcinek 7:

 

 

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:20 w Telewizji POLSAT.

 

 

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat