2023-10-12

„Temptation Island Polska”: Zrobiło się naprawdę gorąco

Jakie konsekwencje będzie miało zachowanie uczestników? Kto zaczyna ulegać pokusom? Zarówno partnerzy, jak i partnerki najpierw dali się ponieść szalonym imprezom, a potem byli na randkach, które mogą wiele zmienić. Przecież wkrótce czekają ich kolejne ogniska z Michałem Figurskim... „Temptation Island Polska” w środę o godz. 23:10.

Emocjonalne pożegnanie
Na początek odcinka finisz eliminacji singli. Ostatni ruch należał do Dominiki, która przedłużyła pobyt Rafała. W dwójce niewybranych byli Jakub Maciejczyk oraz Michał Chojecki, który po decyzji nie był w stanie powstrzymać łez. Pożegnanie wywołało emocje zarówno u singli, jak i u czterech wybierających pań.

Czas na imprezę!
Tymczasem w domu panów zabawa trwała w najlepsze. Królowały gorące wyzwania i pikantne pytania. Julia przyznała, że gdyby Kuba był singlem, to widziałaby z nim swoją przyszłość po programie. Furorę robił Michał, który wskoczył na stół i zerwał z siebie koszulkę. Za to Piotr zaprezentował jednej z singielek specjalny taniec...

Nowe konfiguracje
Po pożegnaniu dwóch singli niektórzy „odpięli wrotki”, jak to określił Michał Cach. Dominik, który wcześniej interesował się Marysią, tym razem swoją uwagę skupiał na Bettinie. Potem jednak zastał w jej pokoju... Szymona. Udało mu się skraść buziaka na pożegnanie. Dużo działo się także w drugim z domów. Piotr zaczął się opiekować przeziębioną Paulą, ale nie chciał się położyć obok niej, bo „nie ufa sobie w łóżku”. - Mamy taką interakcję na boku. Mini sytuacja i to też jest fajne - mówił. Z kolei Michał i Ada opowiadali sobie o swoich czułych miejscach na ciele.

Ekscytacja i ciekawość
Swoją kontynuację miały słowa Edwarda. Pytany, którą singielkę wybrałby na jednorazową przygodę, wskazał na Magdę Horałę, z którą był na pierwszej randce. - Zaskoczyłeś mnie swoją odpowiedzią. Co byś ze mną zrobił? Zdradź jedną rzecz, namiastkę taką - prosiła ucieszona dziewczyna i pytała o ewentualne spotkanie po programie, gdyby Marysia wybrała innego mężczyznę.

Wspólna uczta
Leniwy poranek i omawianie relacji w swoich związkach przerwał Roman, który przyniósł laptopa z wiadomością dla czterech partnerek. Pomimo obaw, chwilę później humory od razu się poprawiły. Chodziło o wybranie chłopaków na randki. Asia wskazała na Piotra, Dominika zaprosiła Michała Cacha, Marysia Dominika, a Bettina zdecydowała się na spotkanie z Romanem. Na tę ósemkę czekała uczta w urokliwym miejscu.

Zabawa na łódce
Także czterech partnerów stanęło przed wyborem towarzyszek do spędzenia wspólnego czasu. Pary stworzyli Piotr i Paula, Michał i Ada, Edward i Magdalena Dias oraz Kuba i Monika. Oni natomiast udali się w rejs łódką, na której rozkręcili imprezę. Poza zabawą były też chwile na rozmowy na różnorodne tematy.

Odważna odpowiedź
Na randkach panowały nieco odmienne nastroje. Podczas spotkania partnerek z singlami zainicjowana została gra w szczere odpowiedzi. Największe emocje wzbudziło pytanie Asi do Michała Cacha, czy wyjdzie sam z tego programu. On po chwili zastanowienia stwierdził, że zrobi to z Dominiką...

Do czego doprowadzi to uniesienie?
Na łódce dalej iskrzyło pomiędzy Piotrem i Paulą. On pytał o idealną randkę i snuł wizję wspólnego czasu na plaży. Nie zabrakło także licytacji, na ile orgazmów będzie mogła ona liczyć. A potem przy zabawie w „Titanica”, jak to określił, „doszło do erotycznego uniesienia”. Co może o tym pomyśleć jego partnerka Asia? W rozmowie z Piotrem Polakiem mówiła, że jeżeli jej mężczyzna chce podrywać, kokietować i bawić się innymi dziewczynami, to „nie jest związek dla niej”.

„Temptation Island Polska” - zobacz odcinek 6:

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat