2023-09-06

„Temptation Island Polska”: Jak w raju, ale nie bez kłopotów

Cztery pary rozpoczęły niezwykłą przygodę w nowym reality show Polsatu. Po spotkaniu z prowadzącym przyszedł czas na poznanie singielek i singli oraz decyzje, z kim iść na pierwszą randkę. Emocje były ogromne. Kto przyjął wybory ze spokojem, a komu puściły nerwy? „Temptation Island Polska” w środę o godz. 21:05 w Polsacie.

Poznajmy się!
Po krótkim przedstawieniu par nadszedł czas, aby wejść do jednego z domów. Jako pierwsi poznali się Edward i Marysia z Dominiką i Kubą, do których dołączyli Joanna i Piotr oraz Bettina i Michał. Pierwsze tematy? Historie poznania, motywy zgłoszenia do programu i kwestie wzajemnego zaufania. A potem oglądanie miejsca zamieszkania. - Bardzo greckie. Czujemy się jak w raju. Widok jest obłędny - mówił Piotr.

Więcej o czterech parach w programie „Temptation Island Polska”

Wyjątkowy prowadzący
Nowy randkowy reality show Polsatu to produkcja nie o widokach, dlatego do akcji wkroczył Michał Figurski. - O pokusach wie chyba wszystko. Na koncie dwie żony, ogrom programów telewizyjnych i radiowych oraz udar, który osiem lat temu wykluczył go ze świata mediów. Wojownik, który nie poddał się chorobie - w ten sposób został zaprezentowany widzom gospodarz show.

Bezpośrednie pytania
Prowadzący od razu przeszedł do pytań, aby lepiej poznać uczestników. - Ta drobna blondyneczka rządzi tym wielkim terminatorem? - dziwił się słowom Bettiny i Michała o tym, kto jest bardziej charakterny w związku. Kiedy usłyszał, że marzy jej się życie w Hiszpanii, od razu zwrócił uwagę na wychowanego tam Piotra. - Jest na wyciągnięcie ręki - stwierdził z przymrużeniem oka. Michał Figurski chciał także dowiedzieć się, jakie są cechy mężczyzny, którego w show chciałaby poznać Joanna. - Kuba jest mało temperamentny? A wiesz, że to w tym programie może się zmienić? - dopytywał Dominikę, która wyznała, że czeka na spotkanie z kimś bardziej żywiołowym niż jej partner.

Emocjonujące prezentacje
Pary czekało pierwsze spotkanie z singielkami i singlami. - Wyglądacie oszałamiająco. Cieszę się, że poważnie potraktowaliście wieczór, bo on może zmienić wiele w waszym życiu - zapowiedział Michał Figurski. Prezentacja dziesięciu dziewczyn i dziesięciu chłopaków wywołała ożywione komentarze i komplementy. - Obie jak modelki - stwierdziła Marysia. - Co się patrzysz? Podoba Ci się? - dopytywała Dominika Kubę, który jej zdaniem za długo przyglądał się Justynie. - Ubiór bardzo kontrowersyjny. Myślę, że chciała zwrócić uwagę swoim wyglądem - stwierdziła Joanna na widok Julii. Wesołość wszystkich wzbudził Roman, który dla niegrzecznych dziewczyn zapowiedział „Magic Mike show”. Z kolei Edward zdecydowanie zareagował na słowa Michała Cacha, który liczy na zmiany partnerów. - Ty też tu nie pasujesz - stwierdził ostro. - Bój się! - rzuciła Ola do Joanny, która na jej widok zakryła Piotrowi oczy!

Więcej o singielkach i singlach w „Temptation Island Polska”

Impulsywne reakcje
Kolejny etap? Wybór towarzysza lub towarzyszki pierwszej randki. Bettina wskazała Jakuba Krajewskiego, z którym liczyła na inteligentną rozmowę, a Michał ze względu na sportowe pasje wybrał Dominikę. Joanna z nadzieją na dobrą zabawę zdecydowała, że chce bliżej poznać Romana, a Piotra przekonał błysk w oku Oli. Jego partnerkę uraziło, że wybrał dziewczynę, z którą chwilę wcześniej miała słowną potyczkę. Z singielką z Opola chciał spotkać się Edward, ale musiał wskazać kogoś innego. - Pierwsza Magda, która weszła - powiedział 34-latek. Kobieca intuicja podpowiedziała Marysi, że między nią a Piotrem może narodzić się dobra energia. - Wzięłaś największego dzi***rza - skomentował jej partner. Na ostatnie dwie randki Dominika wybrała Michała Cacha, a Kuba Julię. - Nie jestem zachwycona tym wyborem - stwierdziła 23-latka.

Ostatnia wspólna noc
Wybory randkowe nie przeszły bez komentarzy. Kuba starał się uspokoić zazdrosną o niego Dominikę, Michał podejrzewał niezadowolenie Bettiny, natomiast nie było wątpliwości co do emocji Edwarda. On sam twierdził, że nie jest „wkurzony”, tylko zdziwiony decyzją Marysi. Ożywione dyskusje toczyły się w damskim gronie, a sporo wątpliwości miała Dominika, która zaczęła się zastanawiać, czy jej relacja z Kubą wytrzyma rozłąkę. Ostatnia wspólna noc w dwóch sypialniach upłynęła na przytuleniach i czułych słowach. Edward wciąż nie mógł przeboleć wyboru Marysi i dalej, nie przebierając w słowach, robił jej wyrzuty. Dominika i Kuba nie mogli spać, więc spędzali czas w basenie.

„Temptation Island Polska” - zobacz odcinek 1:

Temptation Island Polska w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat