2023-08-14

Michał Figurski: „Temptation Island” do dyskusji i refleksji

Prowadzący opowiada o nowym programie Polsatu i tym, co jest ważne w związkach. W „Temptation Island Polska” cztery kochające się pary podejmują wyzwanie sprawdzenia mocy swoich uczuć. Rozdzieleni w osobnych willach spotykają się z adorującymi ich singlami. Czy ich związki przetrwają próbę, czy ulegną pokusie? Emisja od 6 września w środę o godz. 23:10 w Polsacie.

O czym jest „Temptation Island Polska”?
Występując na prezentacji jesiennej ramówki, Michał Figurski powiedział, że to program o miłości i prawdzie. A czego będzie więcej? - Jeżeli miłość jest oparta na prawdzie, to wydaje mi się, że po tyle samo - stwierdza prowadzący. - Nie mogę jeszcze za dużo zdradzić, ale już niedługo wszyscy się przekonają, o co mi tak naprawdę chodzi - dodaje.

Klucz do związku
- Wydaje mi się, że z tego programu wynika jedno, że my z sobą w ogóle nie rozmawiamy w związku, w ogóle się nie znamy. A to rozmowa i to poznawanie się, to jest ta prawda - precyzuje swoją wypowiedź Michał Figurski. - Czasem nam się wydaje, że miłość jest jak zdrowie, taka darowana i że będzie zawsze, tymczasem z programu „Temptation Island” wynika jasno, że my musimy nad tym pracować, wspólną rozmową, zaufaniem, ale przede wszystkim szczerością, której w związkach brakuje. Myślę, że o tym jest ten program - mówi w rozmowie z POLSAT.PL.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Czas na refleksję
Zdaniem prowadzącego, widzowie wiele się mogą nauczyć z nowego show Polsatu. - Myślę, że ten program oglądany parami wywoła potężną dyskusję. Naprawdę, rozmowy do białego świtu, czasami awantury, ale też czasami takie wspaniałe la finale grande miłosne - ocenia.

Pozory mylą
Jak dodaje Michał Figurski, „Temptation Island Polska” nie jest typową lekką rozrywką. - To bardzo poważny program. To nie mięśniaki kontra blondynki. Absolutnie to nie jest ten rodzaj reality show - podkreśla.

  

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat