2023-06-05

Michał Figurski prowadzącym „Temptation Island Polska”

Reality show podbił już Europę, a od lipca 2023 roku zaplanowano nagrania polskiej wersji programu. Jego gospodarzem został Michał Figurski, popularny dziennikarz, prezenter radiowy, producent telewizyjny oraz założyciel fundacji Najsłodsi. Prowadził audycje w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych. Był również prowadzącym takich produkcji jak „Jazda figurowa” (TV4), „Szrot lista” (Polsat Play) czy „WidziMiSię (Polsat News 2). Teraz podjął się nowego wyzwania w Polsacie. O czym jest „Temptation Island Polska”?

Ekscytacja i fascynacja
- Wielka telewizyjna stacja, mocno dyskusyjny prowadzący, niezwykle ekscentryczny format i rajska wyspa, a w tle prawdziwe historie normalnych ludzi. Nigdy jeszcze nie słyszałem o takim połączeniu, dlatego decyzja o wzięciu udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu nie nastręczała dylematów. Poprowadzenie „Temptation Island Polska” będzie dla mnie olbrzymim wyzwaniem, ale dla kogoś, kto często miewał pod tak zwaną górkę, będzie to kolejny szczyt do zdobycia. Przed kamerę telewizyjną wracam po wielu latach, ale ponoć ten, który wraca, jest zawsze inny, niż ten, który odszedł. Przede mną kolejna fascynująca podróż - mówi Michał Figurski, prowadzący „Temptation Island Polska”.

Zasady nowego reality show Polsatu
Gorąca wyspa, nowe znajomości i pełne pokus przygody! Oto format, który wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej „wyspie pokus”. Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch oddzielnych willach, gdzie będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu uczestnicy będą mieli okazję nawiązywać nowe relacje, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, aby przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać na wyspie? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy z jednym z singli?

Teraz w Polsce!
Program doczekał się na świecie już 19. edycji, w tym niemieckiej, brytyjskiej, hiszpańskiej, włoskiej czy holenderskiej. Każda z nich okazała się olbrzymim sukcesem! Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma Endemol Shine Polska.

 d 

Temptation Island Polska od 6 września w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat