2023-08-04

„Temptation Island Polska”: Uczestnicy wyzwania wierności

Pary i kusiciele ujawnieni! Oto bohaterowie i pierwsze kadry nowego show. W trakcie konferencji prezentującej ramówkę Polsatu na jesień 2023 rok pokazano cztery pary, które zdecydowały się sprawdzić swoje uczucia i trwałość związku przed kamerami. Na wideo widać też singli, którzy mają za zadanie wystawiać na próbę wierność zakochanych. Jak „Temptation Island Polska” zapowiada prowadzący, Michał Figurski?

Kto występuje w programie?
- Cztery pary porzuciły swoje dotychczasowe życie, by na rajskiej wyspie poddać próbie łączące ich uczucie - mówi Michał Figurski o programie. W klipie widać dwie blondynki i dwie szatynki z ich partnerami, którzy podjęli wyzwanie. Są też kobiety i mężczyźni, mający za zadanie sprawdzić, czy deklarowane przez bohaterów show uczucia są rzeczywiście prawdziwe i niezmienne.

Emocje gwarantowane!
- To program o miłości i prawdzie. Nie do oglądania, a do przeżywania - dodaje prowadzący. W „Temptation Island Polska” zakochani mieszkają w oddzielnych willach. Zostają otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. Gorące sceny z nowego show Polsatu zdradzają, że uczestników ponoszą emocje. Z jakim skutkiem dla ich związków?

 d 

Temptation Island Polska od 6 września w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat