2023-08-03

Jesienna ramówka Polsatu. Oglądaj relację z prezentacji!

Podczas oficjalnej konferencji Dyrektor Programowy Edward Miszczak przedstawił nową ofertę Telewizji POLSAT. W wydarzeniu wzięły udział największe gwiazdy stacji, czyli bohaterowie ulubionych seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych. Zaprezentowano także nowości i premiery jesiennej ramówki oraz szczegóły tego, co czeka widzów Czwórki i użytkowników serwisu Polsat Box Go. Zobacz!

Jesień 2023 w Polsacie
Dalsze perypetie znanych i lubianych bohaterów, jeszcze więcej najważniejszych informacji z kraju i ze świata w programach publicystycznych, wielkie sportowe emocje oraz duża dawka rozrywki na najwyższym poziomie. A przede wszystkim także nowości i niespodzianki dla widzów. Czas poznać ofertę Polsatu, Czwórki i Polsat Box Go na najbliższe miesiące!

Ponad 100 gwiazd w jednym miejscu
Na oficjalnej konferencji gości przywitali prowadzący Krzysztof Ibisz i Maciej Rock. - Kocham ten dzień, bo jeszcze nic nie wiecie. A my już wiemy - zażartował Dyrektor Programowy Edward Miszczak. - Zobaczycie za chwilę pierwsze efekty naszej pracy - zaprosił na wydarzenie w najnowocześniej hali telewizyjnej w Polsce. - Wiosna była serialowa. Jesień będzie bardziej rozrywkowa - uchylił rąbka tajemnicy, a na telebimie wyświetlono spot promujący ramówkę na najbliższe miesiące.

  

Luksusowa nowość
Krzysztof Ibisz oraz dziewięć eleganckich kobiet sukcesu w polskiej wersji światowego hitu telewizyjnego. „The Real Housewives. Żony Warszawy” od 6 września w Polsacie. Uczestniczki wybrane w castingu zapracowały na swoją pozycję w różnych biznesowych branżach. Łączą je jednak nie tylko wielkie pieniądze, ale także intrygi i emocje. Czy również przyjaźń?

  

Sprawdź, kto ulegnie pokusie!
- Cztery zakochane pary porzuciły swoje dotychczasowe życie, by na rajskiej próbie poddać próbie łączące ich uczucie - zapowiedział nowy program prowadzący Michał Figurski. - To program o miłości i prawdzie. Nie do oglądania, a do przeżywania - dodał. W „Temptation Island Polska” zakochani zamieszkają w oddzielnych willach. Zostaną otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, aby przetrwać? A może z wyspy pokus wrócą już w nowych relacjach?

  

Z nową prowadzącą
Jesienią 2023 na „Nasz nowy dom” zaprasza Ela Romanowska. Towarzyszą jej znani i lubiani architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. Cel pozostał niezmienny - w siedem dni wyremontować domy najbardziej potrzebujących, aby odmienić nie tylko warunki ich funkcjonowania, ale i całe życie!

  

Czyje metamorfozy zachwycą najbardziej?
Po ogromnym sukcesie Oskara Cymsa w wiosennej edycji, jesienią w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” swojej szansy szuka kolejna uczestniczka wybrana z castingu, Jagoda Szydłowska. Poza nią na scenie Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski, Magda Kumorek, Marcin Januszkiewicz i Jakub Gąsowski, w jury niezawodni Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski, a w roli prowadzących Maciej Rock i Maciej Dowbor.

  

Wyzwania, na które gotowi są tylko najlepsi
Opuszczona osada w środku lasu, a w niej... trzecia edycja emocjonującego reality show. - Takiej „Farmy” jeszcze nie widzieliście! - zachęcają prowadzące Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Nowi uczestnicy, jeszcze więcej trudnych zadań i pytanie, kto zostanie Super Farmerem. Czas na kobietę? Odpowiedź od stycznia w Polsacie.

  

Znane i lubiane
Podczas prezentacji jesiennej ramówki zaprezentowano nie tylko nowości i niespodzianki, ale także zapowiedzi obowiązkowych punktów programu, bez których widzowie nie wyobrażają sobie oferty stacji. Na antenie m.in. „Ninja Warrior Polska” z udziałem najlepszych zawodników poprzednich edycji. Wielkie emocje także w serialu „Gliniarze”. Po dramatycznym finale 21. sezonu, w kolejnym „Przyjaciółki” muszą sprostać życiowym wyzwaniom. Podobnie jak w serialu „Pierwsza miłość”, gdzie poza łzami wzruszenia i pięknymi chwilami, nie zabraknie także tych dramatycznych, z wątkiem kryminalnym! W weekend tylko pozytywne emocje: Izabela Janachowska i jej „Ślubne pogotowie” zadbają, by najważniejszy dzień w życiu zakochanych był także tym najbardziej udanym, a gwiazdy serii „Kabaret na Żywo. Młodzi i Moralni 3” postarają się rozbawić widzów, w humorystyczny sposób komentując otaczającą rzeczywistość.

  

Serialowa nowość
Piękna córka, jej chłopak, problem i oni - zatroskani i nieco szaleni „Teściowie” pochodzący z różnych światów. W nowym, pełnym humoru serialu Polsatu m.in. Joanna Kurowska, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Cezary Pazura i Cezary Kosiński. Emisja od 3 września. W każdą niedzielę o godz. 22:10 po dwa odcinki!

  

Gwiazdy wielkiego ekranu w Polsacie
Filmowa jesień na antenie stacji zapowiada się wybuchowo, zaskakująco i emocjonująco! Wśród niespodzianek dla widzów m.in.: „Raya. Ostatni smok”, „Wielki mur”, „Szybcy i wściekli 5”, „Lucy”, „Uncharted”, „Krudowie 2. Nowa era”, „Jak ukraść Księżyc”, „Mumia”, „Minionki rozrabiają”, „Gru, Dru i minionki”, „Dziedzictwo Bourne'a”, „Krucjata Bourne'a”, „Jurassic World”. W filmowej ofercie Polsatu na jesień 2023 każdy znajdzie coś dla siebie!

  

Sprawdź ofertę Polsat Box Go!
Przed użytkownikami serwisu czas długo oczekiwanych premier seriali premium. W jesiennej ofercie m.in. „Rafi” z Danutą Stenką i Pawłem Domagałą oraz „Krew” z Małgorzatą Foremniak, Ireneuszem Czopem i Piotrem Trojanem. Wśród nowości także „Grzechy sąsiadów” z Martą Żmudą Trzebiatowską, Marianną Zydek, Michałem Żurawskim i Sebastianem Fabijańskim. Dla fanów znanych już propozycji drugi sezon produkcji „Rodzina na Maxa” i „Swaci”.

  

Gorące hity na antenie Czwórki
W trakcie konferencji Dyrektor Programowy Edward Miszczak zaprosił widzów także do TV 4. Wyjątkowo bogatą ofertę stacji na jesień 2023 zaprezentowano w specjalnym spocie z udziałem gwiazd. Sprawdź, jakie programy i seriale znalazły się w ramówce Czwórki. Zobacz wideo!

  

W poszukiwaniu drugiej połówki
Kto choć raz był na Wyspie miłości, chce tam wracać. Widzowie Czwórki wrócą jesienią 2023, by oglądać, jak uczestnicy randkowego reality show radzą sobie w budowaniu relacji w luksusowej willi w słonecznej Hiszpanii. W roli prowadzącej „Love Island. Wyspa miłości” ponownie Karolina Gilon. - Znowu wiele zmieniamy, choć sama nie wiem wszystkiego, bo jesteśmy prawie na żywo - przypomniała prezenterka w tracie konferencji. - Będą super uczestnicy. Mam nadzieję, że utworzą fajne pary - dodała.

  

Szalone naśladowanie mistrza
Czy w telewizji było już wszystko? Absolutnie nie! „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” to absolutna nowość ze smakiem. W każdym odcinku emocjonująca kulinarna rywalizacja trzech par uczestników o nagrodę pieniężną za najlepiej przyrządzone danie według przepisu prowadzącego. A w tej roli sam chef Mateusz Gessler!

  

Co jeszcze w ramówce Czwórki?
Jesienią na antenie stacji także nowy serial o problemach młodzieży u progu nowego życia, czyli premiera produkcji „Pomóż mi”. Pomocy, i to w bardzo nietypowych sytuacjach, często potrzebują także pechowi policjanci Dariusz (Alan Andersz) i Mariusz (Piotr Bułka), czyli bohaterowie serialu „Krejzi Patrol”. W ofercie stacji także znane i lubiane hity: „Policjantki i Policjanci”, „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” oraz „Łowcy skarbów. Kto da więcej” z Krzysztofem Ibiszem w roli współprowadzącego, „Gwiazdy Kabaretu”, „Galileo” i „STOP Drogówka”.

  

Najważniejsze informacje
Polsat to nie tylko znakomita rozrywka, ale też publicystyka. Na gorącą polityczną jesień w Polsce pakiet programów informacyjnych przygotował niezawodny zespół dziennikarzy, którzy dbają, by Polsat, Polsat News, Wydarzenia 24 oraz Wydarzenia Interii dostarczały komplet najważniejszych wiadomości i komentarzy z kraju i ze świata. - Jako sekcja newsowa oferujemy Państwu elementarną uczciwość - zapewniła Dorota Gawryluk. - Zanim opublikujemy informację, sprawdzimy ją pięć razy - podkreśliła.

  

Kanały tematyczne
Jesienną ofertę poszerzają propozycje kanałów tematycznych Grupy Polsat Plus. Każdy znajdzie coś dla siebie na antenie Polsat Café, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Seriale, Polsat Doku, Super Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Fokus TV, Nowa TV, Eska TV, Polsat Music, Disco Polo Music, Polo TV i Vox Music TV.

  

Włącz się w pomoc potrzebującym dzieciom!
Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, która od ponad ćwierć wieku kieruje wsparcie do chorych dzieci i ich rodziców. Aby wesprzeć te działania, można przekazać jej 1,5% podatku. Więcej w programie „#JesteśmyDlaDzieci” w niedziele o godz. 13:30 w Polsat News.

  

W trosce o środowisko
Małe kroki prowadzą do wielkiej zmiany. To motto przyświecające działalności Stowarzyszenia Czysta Polska. Dzięki aplikacji mobilnej i mediom społecznościowych organizacji udaje się docierać z misją edukacyjną coraz dalej. Powołane przez Zygmunta Solorza Stowarzyszenie łączy wszystkich, którzy troszczą się o środowisko. - Program Czysta Polska to jeden z filarów ekosystemu Polsatu - przypomniał Krzysztof Ibisz.

  

Lato pełne muzyki
Prawdziwa uczta dla fanów różnych brzmień. W sierpniu w Polsacie Earth Festival (transmisja w niedzielę 20 sierpnia o godz. 20:00), Undercover Festival, czyli pierwszy telewizyjny koncert tibute bandów w Polsce (na żywo w piątek 25 sierpnia od godz. 20:00), a na finał koncertowego sezonu Magiczne Zakończenie Wakacji i werdykt, która piosenka to „Przebój Roku Radia Zet i Polsatu”.

  

„Powiem coś, czego nigdy nie mówiłam”
Na koniec prezentacji jesiennej ramówki Polsatu prawdziwy hit! Po sukcesie wiosennej edycji reality show „Doda. 12 kroków do miłości”, teraz gwiazda zaprasza na drugi program ze swoim udziałem. Od 4 września na antenie stacji „Doda. Dream Show” - wyjątkowy projekt telewizyjny, w którym kamery towarzyszą wokalistce podczas trasy koncertowej. Widzowie mogą poznać kulisy przygotowań oraz sprawdzić ile trudu i emocji artystka wkłada w funkcjonowanie między występami. Nie zawsze jest różowo...

  

Jesienią 2023 spotkajmy się w Polsacie!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat