2023-08-03

Jesień 2023 w Polsacie, Czwórce i Polsat Box Go! Zobacz ofertę!

Nowe programy i seriale oraz ulubione produkcje widzów. Sprawdź szczegóły! Wśród gorących nowości „Doda. Dream Show”, „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” oraz serial „Teściowie”, na drugi sezon zaprasza „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”, a w Czwórce premiery mają „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”, „Krejzi Patrol” i „Pomóż mi”. W ofercie także emocjonujące filmy oraz najbardziej obiektywne informacje i sport. Co jeszcze jesienią 2023 roku w Polsacie i Czwórce? Jakie premiery przygotował Polsat Box Go?

JESIEŃ 2023 W POLSACIE I CZWÓRCE

Nowe ekscytujące show, pełne emocji seriale i programy. Polsat, TV4 i Polsat Box Go przygotowały na jesień mnóstwo niespodzianek. Oprócz premier na widzów czekają kontynuacje ulubionych formatów i hity filmowe. Jaka będzie jesień w Polsacie? Oto spot promujący Jesień 2023:

  

Pomysł, scenariusz i reżyseria Bartek Prokopowicz, produkcja Agata Adamczyk, Daniel Domirski, Agata Tadra.
W spocie wykorzystano utwór Imagine Dragons „On Top Of The World”.
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.

A co przygotowała na jesień TV4?

  

Pomysł Agata Tadra, reżyseria Martinez Swystun, produkcja Agata Adamczyk, Daniel Domirski, Agata Tadra.
W spocie wykorzystano utwór Sofi Tukker „Kakee”.
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.

POLSAT - SERIALE I PROGRAMY

NOWOŚĆ - „Doda. Dream Show”
Emisja: od 4 września (poniedziałek), godz. 20:05
Ekipa Polsatu towarzyszy gwieździe w przygotowaniach do serii ekskluzywnych koncertów. Zdjęcia z udziałem Dody, jej współpracowników i bliskich kręcone są między innymi w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się widowisko. Zobaczymy, jak wiele pracy artystka wkłada w przygotowania do swoich występów i… jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych. Doda już nie raz dała się poznać jako bezkompromisowa perfekcjonistka. Na planie bywa więc naprawdę gorąco! Nie zabraknie emocji, wzruszeń, być może nawet łez, a zwieńczeniem tej tytanicznej pracy będzie prawdziwy Dream Show na światowym poziomie.
Odcinki: 8
Produkcja: Rochstar na zlecenie Telewizji Polsat

  

NOWOŚĆ - „The Real Housewives. Żony Warszawy”
Emisja: od 6 września (środa), godz. 20:05
Format, który na całym świecie odniósł ogromny sukces, doczekał się polskiej wersji. Wielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu! Uczestniczki zostały wybrane w drodze castingu. Wszystkie odniosły ogromny życiowy sukces i na swoją pozycję zapracowały same. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż - miedzy innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Łączy je charyzma, pasja, z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy. W programie występują: Anita Kuś-Munsanje, Magda Pyć-Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Kasia Przydryga, Monika Goździalska i Anna Wrońska. Dwa finałowe odcinki poprowadzi Krzysztof Ibisz.
Odcinki: 12
Produkcja: Rochstar na zlecenie Telewizji Polsat
Program powstaje na licencji NBC Universal Format, którego właścicielem jest Universal Studio Group

  

NOWOŚĆ - „Temptation Island Polska”
Emisja: od 6 września (środa), godz. 21:05
Format, który wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej „wyspie pokus”. Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch oddzielnych willach, a uczestnicy będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu nawiązują nowe relacje, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, aby przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy z jednym z singli? Prowadzącym pierwszej edycji reality show „Temptation Island Polska” jest dziennikarz, prezenter radiowy, producent i założyciel fundacji „Najsłodsi” Michał Figurski.
Odcinki: 12
Prowadzący: Michał Figurski
Produkcja: Endemol Shine Polska na zlecenie Telewizji Polsat

  

NOWOŚĆ - „Teściowie”
Emisja: od 3 września (niedziela), godz. 22:10, po dwa odcinki
Pełen humoru i zwrotów akcji serial komediowy, pokazujący w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje i stare jak świat konflikty pokoleniowe. Doskonałą zabawę gwarantuje doborowa obsada.
Odcinki: 20
Obsada: Joanna Kurowska, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Cezary Pazura, Cezary Kosiński, Ignacy Liss, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec, Magdalena Wójcik
Reżyseria: Grzegorz Kuczeriszka, Krzysztof Jaroszyński
Scenariusz: Krzysztof Jaroszyński, Mariusz Cieślik
Produkcja: TFP na zlecenie Telewizji Polsat

  

„Ninja Warrior Polska”
Emisja: od 5 września (wtorek), godz. 20:05
Sport i rozrywka w jednym. Zmagania zawodników na morderczym torze mają liczne grono swoich zagorzałych fanów. Jesienią zobaczymy już 8. sezon i tym razem będzie to liga Najlepszych z Najlepszych. Wystąpią zawodnicy, którzy byli najlepsi w poprzednich sezonach. Zwycięzca otrzymuje tytuł Ninja Warrior Polska, trofeum Shurikena i wygraną w wysokości 200 000 złotych! Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego i zdobyć nagrody.
Odcinki: 7
Prowadzący: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski, Łukasz „Juras” Jurkowski
Produkcja: Jake Vision na zlecenie Telewizji Polsat

  

„Nasz nowy dom”
Emisja: od 7 września (czwartek), godz. 20:05
Kolejny sezon uwielbianego programu startuje z nową prowadzącą - Ela Romanowską. Ekipa Polsatu ponownie wyrusza w Polskę, aby odmienić dom, a często i całe życie najbardziej potrzebującym. Od września 2013 roku Polsat wyremontował prawie 300 domów, ale rodzin czekających na pomoc nadal jest wiele. Tym razem z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz oraz niezawodni kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.
Odcinki: 12
Prowadząca: Ela Romanowska
Produkcja: Constantin Enterteiment Polska na zlecenie Telewizji Polsat

  

„Przyjaciółki”
Emisja: od 7 września (czwartek), godz. 21:10
Trudno wyobrazić sobie czwartkowe wieczory bez „Przyjaciółek”. Na szczęście historia o niezawodnej przyjaźni kobiet, które wspólnie stawiają czoła codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym, będzie miała ciąg dalszy.
Co wydarzy się w nowym sezonie? Wspólna przyszłość Ingi (Małgorzata Socha) i Łukasza (Piotr Janowski) stanie pod znakiem zapytania. Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie uwierzy Sylwii (Natalia Lesz), która oskarżyła Ankę (Magdalena Stużyńska) o romans z Miłoszem (Bartosz Opania). Patrycja (Joanna Liszowska) będzie kontynuować walkę z bulimią. Choć zapewnia wszystkich, że panuje nad chorobą, prawda okaże się inna…
Odcinki: 12
Obsada: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Anita Sokołowska, Bartek Kasprzykowski, Paweł Deląg, Adam Adamonis, Krzysztof Wieszczek, Ewa Kasprzyk
Reżyseria: Jacek Sołtysiak, Sylwia Rosak, Anna Kasperska
Scenariusz: Aneta Głowska, Magdalena Strzałkowska
Produkcja: Akson Studio na zlecenie Telewizji Polsat

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Emisja: od 1 września (piątek), godz. 20:05
19. edycja kultowego show przyniesie jak zawsze mnóstwo fantastycznych wykonów i spektakularnych metamorfoz. Widzowie powinni się przygotować na solidną dawkę humoru i wzruszeń. Ósemka śmiałków, wśród których, tak jak w poprzednim sezonie, znalazła się wyłoniona w castingu osoba zmierzy się z wymagającym repertuarem - będą musieli zaśpiewać hity największych gwiazd muzyki i poddać się surowej ocenie jury. Jak sobie poradzą?
Odcinki: 10
Prowadzący: Maciej Rock, Maciej Dowbor
Jury: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała, Robert Janowski
Uczestnicy: Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Magda Kumorek, Marcin Januszkiewicz, Jakub Gąsowski
Produkcja: Endemol Shine na zlecenie Telewizji Polsat

  

„Ewa gotuje”
Emisja: od 2 września (sobota), godz. 10:10
W nowym sezonie Ewa Wachowicz zaprosi do programu ciekawych gości, którzy opowiedzą o swych niezwykłych pasjach i ulubionych potrawach. Nowością będzie także „współprowadzący” - tajemniczy męski głos, który zza kadru będzie w zabawny sposób komentował poczynania Ewy w kuchni. Ostatni odcinek zaprezentuje kuchnię typowo świąteczną, a program wyemitowany tydzień wcześniej będzie pięćsetny!
Odcinki: 17
Prowadząca: Ewa Wachowicz
Produkcja: Promiss na zlecenie Telewizji Polsat

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”
Emisja: od 3 września (niedziela), godz. 17:40
Różowy Wedding Bus Izabeli Janachowskiej znów rusza w Polskę, aby spełniać marzenia zakochanych par o bajecznym weselu. W drugim sezonie Izabela odwiedzi osiem par i zorganizuje im piękny ślub. Tak jak poprzednio będzie jej towarzyszyć grono ekspertów, którzy pomogą zrealizować pragnienia uczestników programu. Narzeczeni podzielą się z widzami swoimi romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń.
Odcinki: 8
Prowadząca: Izabela Janachowska
Produkcja: Golden Media na zlecenie Telewizji Polsat

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”
Emisja: od 10 września (niedziela), godz. 20:00
Po sukcesach poprzednich edycji po raz trzeci Kabaret na Żywo w Polsacie przejmują Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów. W roli prowadzących wystąpią Robert Górski i Robert Korólczyk. W roku wyborczym satyrycy ze szczególną uwagą przyjrzą się polskiej rzeczywistości, a teksty będą powstawały na bieżąco, aby na gorąco odpowiadały na aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Nie zabraknie więc satyrycznego spojrzenia na naszą scenę polityczną, a także skeczów obyczajowych, które widzowie Polsatu uwielbiają.
Odcinki: 10
Prowadzący: Robert Górski, Robert Korólczyk
Produkcja: Telewizja Polsat / ALBERT-ART Sp. z o.o. / TPQLS Sp. z o.o.

„Pierwsza miłość”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-piątek), godz. 18:00
Najdłużej emitowany serial obyczajowy na antenie Polsatu i jeden z najdłużej prezentowanych seriali w Polsce. Pierwszy odcinek został pokazany 4 listopada 2004 roku. W tym sezonie pojawiają się nowi bohaterowie, a wraz z nimi ciekawe i emocjonujące wątki. W nowych odcinkach zobaczymy między innymi: Łukasza Garlickiego, Dominikę Skoczylas, a także Jowitę Budnik i Patryka Cebulskiego.
Obsada: Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Anna Ilczuk, Honorata Witańska, Damian Kulec, Wojciech Błach, Przemysław Sadowski i inni.
Produkcja: ATM Grupa na zlecenie Telewizji Polsat

„Gliniarze”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-piątek), godz. 17:00
Piętnasty sezon zapowiada się naprawdę ekscytująco. Nowe i mocne historie, oparte na autentycznych wydarzeniach, sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu, zaś tytułowi „Gliniarze” będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Jak zawsze widzowie serialu mogą oczekiwać nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów.
Odcinki: 60
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Natalia Brudniak, Monika Miller, Oliwia Bieniuk i inni.
Produkcja: Outset Films na zlecenie Telewizji Polsat

CZWÓRKA (TV4) - SERIALE I PROGRAMY

NOWOŚĆ - „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”
Emisja: od 2 września (sobota-niedziela), godz. 20:00
Nowy program rozrywkowy Czwórki, którego gospodarzem jest Mateusz Gessler. W każdym odcinku show „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” zobaczymy pełną emocji rywalizację trzech par uczestników - małżeństw, rodzeństw lub par przyjaciół - o zwycięstwo i nagrodę pieniężną za najlepiej przyrządzone danie według przepisu prowadzącego.
Na wstępie gospodarz zademonstruje uczestniczkom, jak wykonać potrawę. Panie nie będą mogły robić notatek ani towarzyszyć swoim partnerom podczas gotowania. Kiedy opuszczą studio, do akcji, w trzech zaaranżowanych kuchniach, wkroczą panowie. Każdy z mężczyzn będzie musiał przygotować danie jak najbliższe oryginału, w ściśle określonym czasie i pod dyktando swojej partnerki, obserwującej go na ekranie i porozumiewającej się z nim przez zestaw słuchawkowy. Oceny i punktacji gotowych potraw uczestniczki dokonają podczas degustacji z zasłoniętymi oczami, a na koniec swoje punkty przyzna także Mateusz Gessler.
Format znany jest widzom już w ponad dziesięciu krajach, m.in. we Francji, Brazylii, Słowacji, Turcji, Tajlandii czy w Niemczech. W każdym z nich bije rekordy oglądalności.
Odcinki: 20
Prowadzący: Mateusz Gessler
Produkcja: Constantin Entertainment Polska

  

„Love Island. Wyspa miłości”
Emisja od: 4 września (poniedziałek-piątek i niedziela), godz. 21:00
Randkowy reality show, rozgrywający się w rajskiej scenerii hiszpańskiego Costa del Sol, powraca na antenę Czwórki po wakacyjnej przerwie z niezawodną Karoliną Gilon w roli prowadzącej. Przez sześć tygodni śledzić będziemy perypetie pięknych, młodych i spragnionych miłości singli i singielek, kibicując rodzącym się na wyspie uczuciom i relacjom oraz miłosnej rywalizacji. Nie zabraknie niespodzianek, zaskakujących zwrotów akcji, dram i rozterek oraz zawirowań i zamieszania, jakie wnosić będą pojawiający się sukcesywnie nowi mieszkańcy willi oraz przeparowań, po których osoby bez partnera będą musiały opuścić program. W finale o wygraną walczyć będą pary, które zaskarbią sobie największą sympatię widzów. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej przez cały sezon mogą wpływać na to, co dzieje się w programie, a na koniec w głosowaniu wyłonią zwycięzców.
Odcinki: 36
Prowadząca: Karolina Gilon
Produkcja: Jake Vision

  

NOWOŚĆ - „Krejzi Patrol”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-czwartek), godz. 22:00, po dwa odcinki
Zwariowana komedia, w której śledzimy losy duetu pechowych policjantów Dariusza (Alan Andersz) i Mariusza (Piotr Bułka) z małego posterunku w Krzemięcinie, towarzysząc im podczas codziennych patroli i interwencji oraz w pracy na komisariacie. Ich służba to zawsze najbardziej absurdalne, a niekiedy bardzo niebezpieczne interwencje.
Odcinki: 60
Obsada: Alan Andersz, Piotr Bułka, Jacek Lenartowicz, Mateusz Michnikowski, Daniel Roman, Konrad Cichoń
Reżyseria: Siergiej Atroszenko
Scenariusz: Anna Czajkowska, Michał Bajonek
Produkcja: Polot Media

  

NOWOŚĆ - „Pomóż mi”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-piątek), godz. 17:00
Nowy serial fabularno-dokumentalny opowiadający historie nastoletnich bohaterów i ich rodzin, w których przemilczane lub zbagatelizowane problemy doprowadzają do tragedii i przestępstw. Rozwiązaniem tych trudnych spraw i zagadek kryminalnych zajmują się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Nieletnich: Młodszy Aspirant Maciej Bryś i jego partner Starszy Aspirant Gustaw Żelazny. Poruszając najtrudniejsze tematy, serial pokazuje jednocześnie różne strony konfliktów i podpowiada, jak można je rozwiązać.
Odcinki: 40
Obsada: Łukasz Oleś, Piotr Nowakowski, Maria Biernacka, Sylwia Drzycimska
Produkcja: ZPR Media

„Łowcy skarbów. Kto da więcej”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-czwartek), godz. 18:00
Polska edycja międzynarodowego hitu, w której tytułowi Łowcy, czyli grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki, licytuje między sobą przyniesione do studia skarby uczestników programu.
W programie udział może wziąć każdy, bo każdy ma w domu coś, co może przedstawiać wartość i wpaść w oko jednemu z dealerów sztuki i kolekcjonerów, którzy czekają w studiu z portfelami pełnymi pieniędzy i nadzieją na złowienie skarbu do dalszej sprzedaży lub do swoich prywatnych zbiorów.
„Łowcy skarbów. Kto da więcej” to doskonałe połączenie rozrywki, wiedzy i emocji - przedmioty i ich historie ożywają na naszych oczach, licytacje mogą przyprawić o zawrót głowy, a w studiu goszczą ciekawi ludzie o niezwykłych pasjach i fascynującej wiedzy.
Produkcja: Polot Media

„Policjantki i Policjanci”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-piątek), godz. 19:00
Nowy sezon hitu Czwórki, opowiadającego o pracy i życiu policjantów patrolujących ulice Wrocławia. Znów zobaczymy dynamiczne policyjne akcje, dramatyczne interwencje patroli i dalsze życiowe perypetie głównych bohaterów.
Podobnie jak w poprzednich sezonach u boku odtwórców głównych ról gościnnie wystąpią gwiazdy. Pojawią się także kolejne nowe twarze.
„Policjantki i Policjanci” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali codziennych, który wkrótce po swoim debiucie jesienią 2014 roku zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów, bijąc kolejne rekordy oglądalności. Od tego czasu doczekał się już 19. sezonów, ponad 1000 wyemitowanych odcinków i trzech filmów fabularnych z bohaterami serialu.
Odcinki: 65
Obsada: Anna Bosak, Alicja Dąbrowska, Anna Kukawska, Mariusz Węgłowski, Paweł Kowalczyk, Wojciech Sikora, Paweł Okoński, Wojciech Sukiennik, Przemysław Puchała
Produkcja: ATM Grupa

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”
Emisja: od 4 września (poniedziałek-czwartek), godz. 20:00
W nowym sezonie serialu o grupie wrocławskich śledczych rozwiązujących zagadki najcięższych zbrodni, zajdą spore zmiany, a życie kilkorga z głównych bohaterów zostanie wywrócone do góry nogami. Kryminalnych z wydziału dochodzeniowego naczelnika Kubisa oprócz śledztw, jakimi zajmują się na co dzień, czeka też wyjątkowe wyzwanie - sprawa seryjnego mordercy, ogarniętego obsesją na punkcie jednej z bohaterek serialu - z którym mierzyć się będą przez cały sezon.
Serial, niemal od samego debiutu z tygodnia na tydzień, a potem z sezonu na sezon, zwiększał oglądalność i bił kolejne rekordy, zyskując widownię liczoną w milionach. Przebojowa produkcja wkrótce znalazła się w ścisłej czołówce najchętniej oglądanych polskich seriali codziennych i kryminalnych. Została też nagrodzona Telekamerą.
Odcinki: 52
Obsada: Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Gabriela Oberbek, Magdalena Margulewicz, Anna Prus, Pola Dębkowska, Anna Antoniewicz, Michal Mrozek, Paweł Izdebski, Michał Kitliński, Tomasz Radawiec, Magdalena Szczerbowska, Tomasz Sobczak, Przemysław Kapsa
Produkcja: ATM Grupa

„Gwiazdy Kabaretu”
Emisja: od 8 września (piątek), godz. 20:00
Nowy sezon jednego z najpopularniejszych programów kabaretowych w polskiej telewizji, a w nim cała plejada gwiazd. Bohaterami odcinków tej serii będą: Zdolni i Skromni, Czesuaf, K2, Kabaret Rak, Kabaret A JAK! i Kabaret FiFa RaFa. Gospodarzem show jest lider Kabaretu Młodych Panów - Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą utalentowane artystki z GLAM Quartet, zapewniające efektowną oprawę muzyczną: Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska i Agnieszka Kowalczyk.
Odcinki: 13
Reżyseria: Szymon Łosiewicz

„Galileo”
Emisja: od 3 września (niedziela), godz. 9:00, po dwa odcinki
Paweł Orleański zaprasza na nowy sezon „Galileo” i wspólne odkrywanie otaczającego nas świata, który nie przestaje zaskakiwać. W nowych odcinkach: nowe pasjonujące reportaże, mnóstwo ciekawostek i odpowiedzi na najdociekliwsze z pytań.
Odwiedzimy wiele fascynujących miejsc, zgłębimy sekrety dzikiej przyrody oraz ludzkiej natury. Dowiemy się więcej o współczesnych wyzwaniach, takich jak ochrona przyrody czy zmiany klimatyczne i przetestujemy innowacyjne projekty z zakresu nowych technologii. Zobaczymy inspirujące pomysły, które dowodzą, że każdy może zostać wynalazcą, poznamy także gadżety, sprytne patenty, tricki i porady, sprawdzone przez reporterów „Galileo”. A wszystko to jak zwykle w lekkiej i przyjaznej formie łączącej wiedzę z rozrywką.
Odcinki: 32
Produkcja: Medion art Studio Paweł Biniek

„STOP Drogówka”
Emisja: od 2 września (sobota), godz. 16:00
Nowy sezon programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji - zabawnych i smutnych, typowych i zaskakujących, kuriozalnych i pouczających. Scenariusz pisze samo życie i kierowcy poruszający się po naszych drogach.
Reżyseria: Tomasz Olszewski, Marek Nortman
Produkcja: Polot Media

POLSAT NEWS - WYDARZENIA I PUBLICYSTYKA

Codziennie Polsat News średnio ogląda 2,6 mln widzów, a łącznie informacje docierają w kanałach Polsatu do ponad 6,6 mln widzów. Obecnie informacje i publicystyka Polsatu to kanały informacyjne - Polsat News, Polsat News 2, Wydarzenia 24 oraz codziennie kilka wydań programu „Wydarzenia”. Informacje Polsatu to także silna część internetowa - poprzez Polsatnews.pl i Wydarzenia.Interia.pl. Łącznie 23 miliony mieszkańców Polski co miesiąc korzysta z informacji dostarczanych przez Polsat - kanały i programy telewizyjne oraz portale i serwisy internetowe.

  

„Debata Wyborcza”
Nowość od 2 lipca, w niedzielę o godz. 19:50 podsumowania przygotowań do kampanii wyborczych czołowych partii politycznych. Program prowadzi dziennikarz polityczny Polsat News - Wojciech Dąbrowski.

„Wydarzenia”
Ich historia jest oczywiście znacznie dłuższa niż historia Polsat News. Jednak od samego początku funkcjonowania stacji stanowią swoisty tandem. Główne wydanie tego programu emitowane jest codziennie o godz. 18:50 również w Telewizji POLSAT. W Polsat News - codziennie o godz. 12:50, 15:50 i 21:50. Nad szybkością i rzetelnością informacji czuwa doświadczona i zgrana redakcja, pracująca w jednym z najnowocześniejszych newsroomów w Polsce oraz ekipy krajowe Polsat News. Natomiast najważniejsze wieści ze świata dostarczają korespondenci zagraniczni w Waszyngtonie, Brukseli, Berlinie czy Kijowie.

„Gość Wydarzeń”
Najpopularniejszy program publicystyczny nadawany codziennie zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń”, w którym Bogdan Rymanowski i Piotr Witwicki rozmawiają z bohaterami wydarzeń minionego dnia.

„Nowy Dzień”
Tuż przed godz. 6:00 budzimy naszych widzów i zaczyna się „Nowy Dzień”. To dynamiczne pasmo, które idealnie pasuje do porannej kawy. Z przeglądem prasy, newsów z kraju i ze świata, prognozą pogody, informacjami sportowymi, ale również plotkami z show-biznesu i kultury. Są też rozmowy z ekspertami, gwiazdami oraz przegląd doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych portali internetowych.

„Graffiti”
Rozmowy „1:1” z politykami, które od poniedziałku do piątku prowadzą: Grzegorz Kępka, Dariusz Ociepa i Marcin Fijołek.

„Punkt widzenia”
Politycy, publicyści i eksperci odpowiadają na pytania dotyczące bieżących tematów bliskich widzom. Dyskusja, argumenty, emocje i tytułowe „punkty widzenia” w autorskim programie Grzegorza Jankowskiego od poniedziałku do piątku o godz. 17:30.

„Debata dnia”
Autorski program Agnieszki Gozdyry, w którym od poniedziałku do piątku o godz. 19:50 zobaczymy starcie na argumenty przedstawicieli partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie, ale także rozmowy z ekspertami. „Debata dnia” to rzeczowa dyskusja na kluczowe tematy bieżącej sytuacji politycznej w kraju. W sobotę o tej samej porze widzowie mogą zobaczyć podsumowanie w programie „Debata tygodnia”.

„#Jesteśmy dla dzieci”
Program pod patronatem Fundacji Polsat, w którym przedstawiane są historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci oraz problemy, z którymi borykają się dzieci zdrowe. Eksperci w programie wyjaśniają istotę prezentowanych przypadków, omawiają możliwości leczenia, lub - w sytuacji chorób nieuleczalnych - podpowiadają, jak powinna przebiegać opieka. Emisja w niedziele o godz. 13:30.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”
Niedzielne przedpołudnie należy do Bogdana Rymanowskiego. Zaproszeni przez niego politycy, przy porannej kawie, w luźnej atmosferze, choć często w bardzo emocjonalny sposób odpowiadają na pytania dziennikarza, omawiając jednocześnie najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.

„Prezydenci i Premierzy”
Program publicystyczny, w którym Jarosław Gugała rozmawia z osobami w przeszłości sprawującymi urząd Prezydenta lub Prezesa Rady Ministrów RP, na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia. Nadawany w sobotę, o godz. 19:15, po głównym wydaniu „Wydarzeń” w Polsacie i Polsat News.

„Państwo w Państwie”
Program, w którym przedstawiane są przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu i patologii w wymiarze sprawiedliwości w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. To audycja, dzięki której już wielokrotnie dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a wiele spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia.

„Dzień na świecie”
Codziennie o godz. 22:30 podsumowanie informacji ze świata przygotowane przez Grzegorza Dobieckiego, Jana Mikrutę oraz Agnieszkę Laskowską.

„Interwencja. Taka jest Polska”
W sobotę o godz. 17:10 wracamy do najciekawszych reportaży dziennikarzy programu „Interwencja”. Poznajemy nowe wątki i dodatkowe informacje o bohaterach materiałów prezentowanych w „Interwencji” od poniedziałku do piątku o godz. 16:15 w Telewizji POLSAT.

POLSAT SPORT

Grupa Polsat Plus to najszersza oferta sportowych transmisji. Kanały z rodziny Polsatu Sport pokażą wszystkie mecze siatkarskich Mistrzostw Europy, a po nich rozgrywki klubowe w kraju i w Champions League. Jesienią widzów czekają także emocje związane z Ligą Mistrzów UEFA, eliminacjami UEFA EURO 2024, tenisowymi turniejami ATP oraz koszykówką i sportami walki. Futbol na najwyższym poziomie to także wizytówka kanałów Eleven Sports, transmitujących hiszpańską La Ligę z Robertem Lewandowskim, włoską Serie A czy Puchar Anglii. Najświeższe informacje oraz skróty wideo z największych wydarzeń sportowych dostępne są 24 godziny na dobę w Interii Sport i na Polsatsport.pl.

POLSAT BOX GO

Najbliższe miesiące w Polsat Box Go to premiery najnowszych polskich seriali premium - od komedii po thrillery psychologiczne. W serwisie pojawią się: komediowo-obyczajowy „Rafi” z Danutą Stenką i Pawłem Domagałą, pełen rodzinnych tajemnic thriller psychologiczny „Krew” z Małgorzatą Foremniak, Ireneuszem Czopem i Piotrem Trojanem oraz adaptacja bestselerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort „Grzechy sąsiadów” z Marianną Zydek, Michałem Żurawskim, Martą Żmudą Trzebiatowską i Sebastianem Fabijańskim.

Do serwisu trafią także kolejne sezony znanych produkcji - kontynuacja historii szalonej miłości Karoliny i Maxa w 2. sezonie serialu „Rodzina na Maxa” z Anną Smołowik i Nikodemem Rozbickim oraz przygód dziadków i rezolutnej wnuczki w 2. sezonie „Swatów” z Moniką Krzywkowską i Mariuszem Kiljanem.

  

Nowości będą dodawane do pakietu Polsat Box Go Premium i będzie można je oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie, na wielu urządzeniach. Wszystkie tytuły zostały wyprodukowane na zlecenie Telewizji POLSAT.

Serialowe nowości - 5 premier polskich produkcji z najlepszymi aktorami

„Rafi”
Prowadzący beztroskie i bezproblemowe życie Rafi (Paweł Domagała) diametralnie się zmienia, gdy zostaje potrącony przez samochód. Dostaje szansę na nowe życie, gdy dwóch tajemniczych dżentelmenów - Dariusz (Olaf Lubaszenko) i Artur (Piotr Rogucki) - zakłada się o jego duszę. Wysłanniczka Dariusza, Krystyna (Danuta Stenka) składa Rafiemu ofertę - może wrócić do żywych i nadać znaczenie swojemu dotąd mało wartościowemu istnieniu, jeśli będzie spełniać wyznaczone przez nią zadania.
Obsada: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Olaf Lubaszenko, Danuta Stenka, Piotr Rogucki
Reżyseria:
Bartek Prokopowicz

„Krew”
Laura (Vanessa Aleksander) wraca po latach do rodzinnego miasta w związku ze śmiercią swojej matki Marii (Małgorzata Foremniak). Ta nieplanowana wizyta budzi demony z przeszłości i rzuca nowe światło na rodzinne tajemnice, a samej Laurze każe szukać prawdziwego sprawcy śmierci ukochanej mamy. Intrygujące relacje, powracająca przeszłość i próba odpowiedzi na pytanie, ile jesteśmy w stanie zrobić dla osoby, która jest najważniejsza w naszym życiu, to wiodące motywy tej produkcji.
Serial to pełen rodzinnych tajemnic thriller psychologiczny z trzymającą w napięciu fabułą.
Obsada: Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Piotr Trojan, Vanessa Aleksander, Katarzyna Z. Michalska, Piotr Głowacki, Kamila Baar
Reżyseria: Marcin Ziębiński

„Grzechy sąsiadów”
Młode małżeństwo - Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski) - próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach - Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański). Choć wydawać się może, że sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zaczynają się zacieśniać.
Serial w reżyserii Borysa Lankosza, znanego z takich produkcji jak „Ciemno, prawie noc” czy „Rewers”, jest adaptacją bestselerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort.
Obsada: Marta Żmuda Trzebiatowska, Marianna Zydek, Jowita Budnik, Michał Żurawski, Sebastian Fabijański, Mirosław Baka
Reżyseria: Borys Lankosz

„Rodzina na Maxa” (sezon 2)
Kontynuacja historii Karoliny i Maxa, których pomimo przeciwności i różnicy wieku połączyło szczere i szalone uczucie. W końcu doczekali się akceptacji otoczenia, a dzieci Karoliny pogodziły się z tym, że model ich rodziny nieco się zmienił i Max będzie ich ojczymem. Nic nie wskazuje na to, że nad głównymi bohaterami i ich przyjaciółmi zawisną czarne chmury.
Obsada: Anna Smołowik, Nikodem Rozbicki, Filip Orliński, Sonia Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk, Grzegorz Małecki, Zofia Zborowska, Helena Sujecka, Zofia Świątkiewicz
Reżyseria: Marta Karwowska, Maria Sadowska

„Swaci” (sezon 2)
Od 9 sierpnia premiera nowego odcinka w środę

„Swaci” w drugim sezonie będą kontynuacją przygód pochodzących z różnych środowisk dziadków walczących o atencję jedynej wnuczki. Zderzenie dwóch różnych światów - miejskiego i wiejskiego - jest bardzo trudne do pogodzenia. To historia pełna zabawnych sytuacji, z którymi zarówno Kwiatkowscy, jak i Gąsiorowie radzą sobie na różne sposoby. A w środku zamieszania jest ich 6-letnia wnuczka, rezolutna Maja.
Obsada: Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan, Paweł Koślik, Beata Schimscheiner, Amelia Żuchowska, Elżbieta Romanowska, Dominika Gwit, Dariusz Toczek, Andrzej Niemirski
Reżyseria: Kordian Piwowarski

Polsat Box Go Premium - co oglądać?
Poza premierowymi serialami Polsat Box Go Premium oferuje ponad 100 kanałów TV, przedpremiery wybranych programów Telewizji Polsat i TV4, nowości filmowe prosto z kina, tysiące polskich i zagranicznych filmów oraz seriali, programy rozrywkowe, informacje oraz bajki. Wybrane treści można oglądać w jakości 4K.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat