2023-09-05

„Temptation Island Polska”: Pary o swoich obawach i granicach

Joanna Umiastowska i Piotr Motyka, Maria Laskowska i Edward Hładki, Bettina Żyglowicz i Michał Kulesza oraz Dominika Woźniakowska i Jakub Matysiak szczerze o tym, czego oczekują po sobie nawzajem w reality show. Czy coś budzi ich wątpliwości? Zobacz wideo! „Temptation Island Polska” od 6 września o godz. 21:05 w Polsacie.

Szczerość to podstawa
Joanna Umiastowska i Piotr Motyka na początku randkowali na odległość, a potem od razu zamieszkali ze sobą. Jak mówią, nie znają siebie w rozmaitych sytuacjach damsko-męskich. A te są gwarantowane w „Temptation Island Polska”. Czego oczekują po sobie nawzajem?

 

Komu ufać bardziej?
Rozważaniami w temacie wierności chętnie dzielą się Dominika Woźniakowska i Jakub Matysiak. - Sobie ufam, a Dominice... Wiem, jaka jest - mówi chłopak. Ona z kolei ma większe wątpliwości w stosunku do siebie niż wobec partnera. Jak widzą swój udział w programie?

  

Ryzykowny udział w show
O obawach o drugą osobę opowiadają także Maria Laskowska i Edward Hładki. - Czujemy się pewnie, ale wiemy, że jest to ryzyko - mówią zgodnie. Jakie są dla nich granice w kontaktach z płcią przeciwną? Zdradzają to w rozmowie z POLSAT.PL.

  

Stresujące wyzwanie
- Emocje są, ale my jesteśmy siebie pewni - stwierdzają Bettina Żygłowicz i Michał Kulesza. - Nie wiem, czy się stresuję tym, że między nami się może coś stać, czy tym, co będzie się działo - mówi 26-latek. O czym należy pamiętać w „Temptation Island Polska”?

  

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Temptation Island Polska w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat