2023-08-21

„Temptation Island Polska”: Pary w programie. Poznaj je bliżej!

Oto bohaterowie nowego reality show, którzy postanowili sprawdzić siłę swoich związków. Czy uczucie, które ich łączy, jest wystarczająco mocne, aby oprzeć się pokusom? Kim są i dlaczego zdecydowali się na taką przygodę? Poznaj pary uczestniczące w programie! „Temptation Island Polska” od 6 września w środę o godz. 21:05 w Polsacie.

Joanna Umiastowska (35 lat) i Piotr Motyka (40 lat)
Asia i Piotr są w związku od trzech lat. Poznali się przez aplikację randkową, a dzieliły ich trzy tysiące kilometrów: on mieszkał w Hiszpanii, a ona w Polsce. Po trzech miesiącach pisania i rozmów wideo Piotr rzucił wszystko, kupił bilet w jedną stronę i przyleciał do Polski, gdzie od razu razem zamieszkali. Asia już po pierwszej, bardzo emocjonalnej rozmowie poczuła, że to jest „ten” mężczyzna i jej przyszły mąż. Lubią spędzać czas aktywnie. Piotr wzbudza zainteresowanie wśród innych kobiet, sam często je komplementuje, dla niego flirt jest ok. Asi to się nie podoba i często jest o niego zazdrosna. Chciałaby zobaczyć, jaki jest, gdy nie ma jej obok.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Dominika Woźniakowska (23 lata) i Jakub Matysiak (24 lata)
Dominika i Kuba poznali się przez wspólnych znajomych. On zaprosił ją na studniówkę i od tamtej pory, czyli od ponad czterech lat, są parą. Dominika studiuje kryminalistykę, natomiast Kuba jest studentem leśnictwa. Wkrótce planują wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać razem. Dominika liczy na to, że Kuba niedługo jej się oświadczy, choć ten unika składania takiej deklaracji. Oboje wierzą, że łączy ich miłość, choć każde z nich uważa, że partner zaniedbuje ich potrzeby. Kuba chciałby, żeby Dominika bardziej podzielała jego zainteresowania, z kolei jej brakuje z jego strony czułych gestów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Bettina Żygłowicz (23 lata) i Michał Kulesza (26 lat)
Pięć lat temu Bettina zaczepiła Michała na Instagramie, ale wtedy on był w związku i zignorował od niej wiadomość. Po czterech latach ich drogi ponownie się skrzyżowały i od roku tworzą razem szczęśliwy związek. Po kilku miesiącach związku na odległość zdecydowali się zamieszkać razem - Michał przeniósł się z Warszawy do Gliwic. Oboje twierdzą, że są dla siebie stworzeni i planują wspólną przyszłość. Michał mówi o niej „chodzący dynamit”, a Bettina o nim „uosobienie dobra”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Maria Laskowska (28 lat) i Edward Hładki (34 lata)
Poznali się trzy lata temu przez aplikację i mieszkają razem w Poznaniu. Edward jest pośrednikiem finansowym, a Marysia pracuje jako logistyk w transporcie morskim. W tygodniu każdy jest zajęty swoimi zajęciami i widują się głównie wieczorami i w weekendy. Nie lubią siedzieć w miejscu - każdą wolną chwilę spędzają na różnego rodzaju aktywnościach sportowych: rower, rolki, basen, spacery, podróże. Zgodnie przyznają, że spontaniczność to ich drugie imię. Mają urodziny tego samego dnia i miesiąca - 2 sierpnia. Śmieją się, że połączyło ich przeznaczenie, choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dopiero kolejne spotkania utwierdziły ich w przekonaniu, że to może być „TO!”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Przebojowe reality show
„Temptation Island Polska” to kolejna odsłona hitu, który doczekał się na całym świecie dziewiętnastu edycji, w tym niemieckiej, brytyjskiej, hiszpańskiej, włoskiej czy holenderskiej. Każda z nich okazała się olbrzymim sukcesem! Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma Endemol Shine Polska.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Temptation Island Polska od 6 września w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat