2023-08-23

„Temptation Island”: Rozrywka, jakiej nigdy nie było w Polsce

Michał Figurski w rozmowie z POLSAT.PL o tym, na czym polega wyjątkowość show. Jak krótko scharakteryzować program, w którym pary wystawiają swój związek na wyjątkową próbę? Prowadzący mówi też, z jakimi produkcjami nie można go porównywać i jakie są mocne strony „Temptation Island Polska”. Zapraszamy od 6 września w środę o godz. 21:05.

Czego mogą spodziewać się widzowie?
Pytany o to, jakie trzy słowa najlepiej opisują program, Michał Figurski wybrał następujące określenia: - Na pewno „intrygujący”. Na pewno „edukujący”. Prowadzący zwrócił uwagę na nieoczywisty aspekt „Temptation Island Polska”, w którym widzowie mogą wyciągać wnioski z tego, co przeżywają pary na ekranie i jak zmienia to ich związek.

Nowe oblicze show
Jednak z trzecim określeniem prowadzący miał pewną wątpliwość. - Trudno mi mówić o słowie „rozrywka”. Chciałbym go użyć, bo ten program to rozrywka. Ale na zupełnie innym poziomie, niż do tej pory oferowała telewizja w Polsce. Ktoś, kto porównuje ten program do typowego bikini show, popełnia wielki błąd. A dlaczego? Przekona się o tym siadając przed ekranem - zapewnia Michał Figurski.

Temptation Island Polska od 6 września w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat