2023-09-27

„Temptation Island Polska”: Czas przemyśleń, ale i zabawy

Pomiędzy pierwszymi ogniskami w obu domach doszło do istotnych wydarzeń. Wideo z partnerkami szczególnie przeżywali Kuba i Edward, który wybrał się na kolejną randkę. Tym razem jednak zabrał na nią Klaudię. Wśród pań rywalizację o kolejne spotkanie z singlem wygrała Joanna. Jaki przebieg miał jej wspólny czas z Michałem Chojeckim? „Temptation Island Polska” w środę o godz. 23:20 w Polsacie.

Gorące ognisko
Ognisko partnerów, podczas którego trójka mężczyzn mogła zobaczyć randki swoich ukochanych, wywołało wiele emocji. - Było gorąco - przyznał Piotr przed singielkami. W centrum uwagi znalazł się Edward, którego mocno dotknęło zachowanie Marysi. - Moja najgorzej. Co to jest, że na randce tu ją smyra po kolanku, a potem żegnają się „na misia”. Wstyd - irytował się. - Edward, u nas była joga, wyluzuj trochę - upominał go Michał.

Czyja to klata?
Kiedy panowie przeżywali wydarzenia podczas ogniska, w drugim domu zabawa trwała w najlepsze. Roman zarządził dla dziewczyn konkurs, w którym w zawiązanych oczach musiały odgadywać, kto przed nimi stoi. Taka „ciuciubabka” dostarczyła czwórce partnerek dużo rozrywki.

Szczere wyznania
Noc w domu partnerów była bardzo długa i obfitowała w rozmaite wyznania. - Będę miał inną dziewczynę najwyżej - mówił wciąż buzujący od emocji Edward. - Przerósł mnie ten film - przyznał Kuba, który mógł liczyć na wsparcie innych. - Ty się nie szanujesz. A poza tym jesteś tutaj hipergrzeczny - mówił Michał. W rozmowie z nim i Moniką otworzył się i opowiedział o bardzo osobistych sprawach w swoim związku. - Przykro jest mi, jak ona się czasem zachowuje. Jak się wkurzy, to wyzywa, a nieraz są sytuacje takie gorsze. Potem przeprosi, ale sam fakt, że jest w stanie to zrobić... - mówił 24-latek.

Śniadanie ze szczyptą pikanterii
Kolejnego dnia emocje odrobinę opadły, a niektórzy poczuli się bardzo swobodnie. Przy śniadaniu zrobiło się pikantnie za sprawą rozmowy Piotra i Pauli. - Ja sądzę że Paula ma taką samą strategię, jak ja. Tutaj coś podrzuci, ponęci. Mamy taką grę słów, sytuacji - opowiadał.

Rozmowy o przyszłości
Poważne tematy w drugim domu poruszali Dominika i Michał Cach. - Od samego początku tylko Ciebie bym wybrała, bo przypuszczałam, że inne osoby nie są takie idealne - mówiła. - A jak do Ciebie mówi Kuba? Bo ja bym chyba nie chciał do Ciebie mówić, jak Twój były - podkręcał atmosferę singiel. - Ale się teraz rozmarzyłaś - stwierdził po chwili rozmowy.

Czas na zmiany?
Kolejny dzień na „Temptation Island” to kolejne niespodzianki. W jednym z czterech balonów znalazła się kartka umożliwiająca pójście na randkę z wybraną przez siebie singielką. Triumfował Edward, który wskazał na Klaudię. - Wczoraj to tak do mnie dotarło, że ja i Marysia faktycznie szukamy czegoś innego - wyznał podczas spotkania. - Może to najlepszy czas na zmiany? - zapytała go singielka.

Pewien przełom
Partnerki czekał wyścig w basenie. Spośród czterech kamieni w basenie, jedna z nich była przepustką na randkę. Znalazła go Joanna, która na randkę zaprosiła Michała Chojeckiego, z którym nie miała jeszcze okazji porozmawiać. - Największe odkrycie mam, że tak wielu fajnych, atrakcyjnych facetów by się ze mną spotkało na randkę. To jest przełom. Raczej siebie nie doceniałam - mówiła wzruszona. Po wszystkim jednak zdradziła pozostałym partnerkom, że w jej typie są jednak inni mężczyźni, bardziej pewni siebie.

Pokaz mody
Wieczorem do głowy potrafią wpaść przeróżne pomysły. Singielki urządziły dla partnerów pokaz mody, a na „wybiegu” przy basenie pojawił się także... Michał. - To jest nasza nowa uczestniczka. Poznajcie Michalinę - żartowała podczas metamorfozy Monika. Zaskoczeni Piotr, Edward i Kuba nie mogli powstrzymać wesołości.

Czas na kolejne ognisko
Do śmiechu nie było za to partnerkom, które poddenerwowane czekały na spotkanie z Michałem Figurskim podczas swojego pierwszego ogniska. - Zaczęło się. Szykujemy chusteczki - komentowały po otrzymaniu wiadomości od prowadzącego. Więcej w piątym odcinku „Temptation Island Polska” w środę 4 października o godz. 23:05.

„Temptation Island Polska” - zobacz odcinek 4:

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:20 w Telewizji POLSAT.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat