2023-09-13

„Temptation Island Polska”: Pożegnanie, randki i... co dalej?

Zobacz, jakie były wrażenia uczestników po spotkaniach z singlami i singielkami. Cztery pary rozdzieliły się na dobre i wyruszyły na pierwsze randki. Najpierw wspólna aktywność, a potem rozmowy i... między innymi „łapanie gąski”. Co działo się po powrocie do domów? „Temptation Island Polska” w środę o godz. 23:10 w Polsacie.

Uciążliwi sąsiedzi
Po ostatniej wspólnej nocy atmosfera była daleka od sielankowej. Uwagę na siebie zwracali Dominika i Kuba, których zachowanie nie przypadło do gustu jednej z pozostałych par. - Zdecydowanie powinni się rozstać - stwierdziła Bettina. - Szkoda mi tego chłopaka. Jest stłamszony - mówił Michał. Wciąż widoczny był niepokój Edwarda, który obawiał się, co może się wydarzyć na randce Marysi z Piotrem.

Ostatnie wspólne chwile
Śniadanie z prowadzącym było ostatnią okazją na przedyskutowanie wyborów dokonanych wcześniejszego wieczoru. - Czy Julia jest ładniejsza od Dominiki - spytał bezpośrednio Kubę Michał Figurski. - Ładna z niej dziewczyna, ale raczej nie ma tego, co Dominika - taka odpowiedź nie zadowoliła jego partnerki. Piotr natomiast przyznał, że obietnica nauki Joanny salsy przez Romana zabolała podwójnie.

Czas rozstania
- Nie byłem świadomy, że będą takie emocje - mówił Edward, któremu oczy zrobiły się szklane podczas pożegnania z Marysią. Wzruszenia nie mogła opanować także Joanna, która podarowała partnerowi coś, co miało mu o niej przypominać. Dominika znów „pisała czarne scenariusze”, a Kuba podkreślał siłę swojego uczucia. - Szybko zleci, zobaczysz - zapewniała Michała Bettina.

Na ratunek Kubie
Jako pierwsi na randki wybrali się panowie, na których singielki czekały na quadach. Po przejażdżce była okazja na chwilę rozmowy. Julia nie kryła, że Kuba zdecydowanie wpadł jej w oko. - Fajny chłopak z ciebie. Szkoda, żeby się zmarnował - komplementowała.

To jak z tą pewnością?
Edward zdradził Magdzie Horale, że tak naprawdę nie była jego drugim, a pierwszym wyborem, a ona koniecznie chciała poznać motywy decyzji. - Jesteś w moim typie, taką fajną sympatyczną dziewczyną. Postanowiłem, że chcę cię poznać - odpowiedział. - Zobaczymy, jak to będzie - stwierdził pytany, czy jest siebie pewny w związku z Marysią.

Otwarta rozmowa
Michał na spotkaniu z Dominiką poczuł się na tyle swobodnie, że zdobył się na szczere wyznanie. - Byłem zdradzony i mam z tyłu głowy, że mogę znowu być w taki sposób potraktowany - powiedział. Sam był ciekawy, dlaczego jego randka jest od pięciu lat singielką.

Wspólny język
Przenikliwie obserwowana Ola na początek musiała opowiedzieć o swoich pierwszych wrażeniach na temat Piotra. Potem przeszli do wzajemnej nauki tańca - on pokazywał kroki salsy, a ona bachaty. - Poczułam od razu flow - mówiła singielka. Piotr z kolei stwierdził, że poznanie nowych osób w programie może być dla niej przeznaczeniem.

Łapanie gąski
Partnerki ze swoimi wybrankami randki rozpoczęli od pływania w parach na deskach surfingowych. Potem nadszedł czas, aby poznać się lepiej. Dominika i Michał Cach wzajemnie wypytywali się na temat znaczenia swoich tatuaży. - Dziewięć dziewięć dziewięć. Zapominałeś numeru? - spytała żartobliwie. - Typowa nawijka na podryw, chce „złapać gąskę” i mi się to podoba - mówiła o dalszej części spotkania.

Pierwsze próby Kuby
Flirtu próbował także Jakub Krajewski. Kiedy Bettina stwierdziła: - Wszystko na ciebie leci dzisiaj, on od razu odparował: - Nawet ty. Potem przeszli do rozmów na tematy związane z relacjami damsko-męskimi. - Michał to ciężki rywal. Ale niech się boi, bo ja na pewno będę próbować - podsumował dwumetrowy farmaceuta.

Emocje i taniec
Odmienny przebieg miało spotkanie Joanny z prezentującym od początku szarmanckie zachowanie Romanem. - Jesteś emocjonalnym człowiekiem? Lubisz i umiesz rozmawiać o uczuciach? - dopytywała kubańsko-czeskiego tancerza. Nie mogło zabraknąć wyczekiwanej lekcji salsy. - Jak złapałem Asię za rączkę, to poczułem taki ogień - mówił potem.

Nauczyciel Piotr
Komplementowana od początku Marysia opowiedziała Piotrowi Polakowi o minusach relacji z Edwardem. - Chciałabym mieć kogoś, komu otwarcie mogłabym powiedzieć, co czuję, czego mi brakuje - wyznała. - Szkoda, że jesteś w tym związku. Nauczę Cię, że warto próbować nowych rzeczy - stwierdził singiel.

Z błyskiem w oku
Po powrocie do domów na miejscu czekali niewybrani na randki single i singielki. Partnerki zebrały się, żeby porozmawiać o swoich spotkaniach. - Chciałabym zobaczyć, jak to by było być takim Kubusiem, ale bardziej energicznym. Tutaj mam idealną ofiarę - mówiła Dominika, po której oczach - zdaniem dziewczyn - widać było zauroczenie. Z entuzjazmem o swojej randce opowiadała także Marysia.

Ciekawość Michała
Co interesującego działo się w domu partnerów? Michał wziął na stronę Kubę, aby porozmawiać z nim na temat tego, jak wygląda jego związek. - Mi ciebie jest serio szkoda - rozpoczął, a potem przeszedł do pytań o randkę z Julią. - Próbowała, ale się nie udało. Ze mną nie jest tak łatwo - mówił partner Dominiki.

Rozmowa w odosobnieniu
Podczas gdy w domu partnerów trwała zabawa w basenie, w domu ich partnerek zrobiło się bardziej intymnie. W swoim pokoju Marysia odsłaniała przed Piotrem kulisy rutyny swojego związku. - Musimy coś z tym zrobić - stwierdził i... zaproponował wspólne nocowanie.

„Temptation Island Polska” - zobacz odcinek 2:

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat