2023-09-12

Michał Figurski: Stawką są najważniejsze rzeczy na świecie

Prowadzący „Temptation Island Polska” dla POLSAT.PL o odwadze uczestników. Cztery pary zdecydowały się sprawdzić siłę swoich związków, wystawiając się w rajskich okolicznościach na mnóstwo pokus. Co o nich mówi Michał Figurski? Czy sam rozważyłby udział w takim programie? Nowy reality show w środę o godz. 23:10 w Polsacie.

Czas ważnych decyzji?
Jak mówi prowadzący, „Temptation Island Polska” to format oparty na emocjach zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Dlaczego jego zdaniem uczestnicy zdecydowali się wziąć udział w kontrowersyjnym show? - Wszyscy mamy różnego rodzaju wątpliwości, lęki, obawy. Cztery bardzo odważne pary postanowiły się albo sprawdzić, albo dobrze bawić, albo podjąć jakąś życiową decyzję - tłumaczy Michał Figurski. - Tutaj stawką jest życie, miłość, stały związek. To są najważniejsze rzeczy na świecie zaraz po zdrowiu - dodaje. Co jego zdaniem może być najciekawsze dla widzów Polsatu? Zobacz wideo!

  

Spore wyzwanie
Michał Figurski rolę gospodarza programu postrzega jako nobilitację i niezwykle wymagającą przygodę. - Trzeba naprawdę dużego doświadczenia, bycia taką „medialną wygą”, żeby wiedzieć, co powiedzieć, a co nie - podkreśla. Czy sam zdecydowałby się na udział w „Temptation Island Polska” w roli uczestnika? Co dla niego jest istotne w związku? Odpowiedź w wideo!

  

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat