2023-10-04

„Temptation Island Polska”: Czy partnerzy zdali pierwszy test?

Zobacz, jak reagowały Joanna, Marysia, Bettina i Dominika podczas ogniska z Michałem Figurskim. Partnerki po raz pierwszy miały okazję obejrzeć wideo z udziałem swoich mężczyzn. W jakich nastojach wróciły do domu? Jak wyglądają ich relacje z singlami? W programie zaczął się też czas pierwszych pożegnań... „Temptation Island Polska” w środę o godz. 23:10 w Polsacie.

Kamień z serca
Oglądanie zachowania partnerów z singielkami było bardzo wyczekiwane, dlatego Michał Figurski nie przedłużał tego momentu. Na początek prezentacja tego, jak zachowuje się Piotr bez Joanny u boku. - Jestem niesamowicie dumna z niego. Kamień z serca mi spadł, naprawdę - mówiła 35-latka, która wcześniej miała obawy, ze jej mężczyzna da się porwać zabawie.

Nic niepokojącego
Podobne były odczucia Marysi po obejrzeniu wideo, którego głównym bohaterem był Edward. - Nie zauważyłam nic, co mogłoby mnie niepokoić - powiedziała, choć także przyznała, że ostatnia scena, w której do jej partnera dołączyły w łóżku dwie singielki, nieco ją zaskoczyła.

Kto tu jest spięty?
Drżąca stopa zdradzała emocje, jakie przeżywała Bettina obserwując zachowanie Michała wśród dziewczyn. A jak je oceniła? - Widzę, że super się bawi. Jest trochę spięty ewidentnie. Mam nadzieję, że się rozluźni z czasem - stwierdziła. Nie zaniepokoił jej kontakt fizyczny partnera z dziewczynami. - Jesteśmy ludźmi, to normalne - zaznaczyła.

Duma z partnera
Ulgę odczuła także Dominika po zobaczeniu scen z udziałem Kuby. Choć niektóre momenty wpływały na jej mimikę, to po zakończeniu klipu głęboko odetchnęła. - Widzę, że na razie zdaje egzamin. Jestem z niego dumna i bardzo się cieszę, że tak reaguje na wszystko - oceniła. Przyznała także, że uwagi partnera na temat jej zachowania były słuszne.

Dobra mina do złej gry?
Po powrocie do domu dobry nastrój partnerek się utrzymywał. Single, po usłyszeniu, co działo się na prezentowanych materiałach, byli zaskoczeni. - Albo udają, żeby nie zepsuć sobie opinii, albo po prostu nie widzą problemu - stwierdził Jakub Maciejczyk. - Mamy maskę na twarzy, nie pokazujemy tego, bawimy się dobrze. Ja myślę, że to jest może strach przed przyznaniem się do porażki - mówił Szymon Niebieszczański.

Strach przed ogniskiem
W domu partnerów wciąż były żywe wspomnienia z ich ogniska, które wywoływały... niepokój o kolejne. - Strasznie się boję tego ogniska. Strasznie. To nie do opisania, co czuję - mówił Edward, którego zdaniem on i Kuba nie mogą być pewni tego, co podczas niego zobaczą.

Nieuporządkowane myśli
Dominika, która po ognisku była zachwycona Kubą i określała go mianem ideału, następnego ranka miała zupełnie inne przemyślenia. - Poczułam się dosłownie tak, jakbym oglądała byłego na imprezie z nową laską świeżo po zerwaniu. Było mi niekomfortowo, ale wypadł dobrze i uspokoił mnie. Ale źle mi z tym - zwierzała się Michałowi Cachowi. Potem zaproponowała mu, że da szansę swojemu związkowi i ewentualnie odezwie się do niego po roku czasu. - Daj mi dwa tygodnie po programie, to się we mnie zakochasz - odpowiadał singiel.

Program bez Oli
Po śniadaniu w domu partnerów pojawił się Michał Figurski, który zabrał singielki na rozmowy. W ich trakcie wysłuchał, że Ola nie czuje się najlepiej. Potem przy wszystkich ogłosił, że opuściła program. - Jest typem dziewczyny, która potrzebuje publiczności. Może nie odstała takiej atencji, jak chciała - ocenił Michał. Ta decyzja wywołała duże emocje u pozostałych dziewczyn.

Szczere spostrzeżenia
Prowadzący odwiedził także singli, z którymi porozmawiał tym razem w grupie. Panowie szczerze opisywali swoje relacje i bez ogródek dzielili się swoimi odczuciami na temat ich związków. Zapowiedział także wieczorną niespodziankę. Męska dziesiątka w nie wiedziała jeszcze, co ich czeka...

Pikantne rozmowy
Aby poprawić atmosferę w domu po odejściu Oli, panowie wymyślili zabawę w speed dating, aby te z dziewczyn, które nie miały okazji być na randkach, mogły mieć choćby ich namiastkę. Odpowiedzi były niezwykle ciekawe. Piotr pytany o ulubioną liczbę, wskazał 69... Potem z Paulą kontynuował rozmowy na intymne tematy.

Głosowanie dziewczyn
Single na wieczór przygotowali pokaz tańca. - Wyglądali, jakby to robili zawodowo - mówiła uśmiechnięta Bettina, ale nie wszystkie dziewczyny były zadowolone. - Chłopaki niech nie tańczą - mówiła Dominika. Potem jednak nadszedł o wiele mniej przyjemny moment. Partnerki musiały wskazać, bez których chłopaków nie wyobrażają sobie kolejnych dni w programie. Każda z nich musiała wybrać dwóch, żeby stworzyć ósemkę pewną dalszego udziału w show.

„Temptation Island Polska” - zobacz odcinek 5:

Temptation Island Polska w środę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat