2023-10-04

„Pierwsza miłość” - odcinek 3664: Szczęście na nieszczęściu

Emilka zaczyna być coraz bardziej wrażliwa na smaki i zapachy, które do tej pory wcale jej nie przeszkadzały. W ten sposób tajemnica o jej stanie zostaje odkryta. Czy ta wiadomość rozejdzie się po całej wsi? Partnerka Bartka ma okazję szczerze porozmawiać z Celiną, która nie ukrywa swojego zdania na temat ostatnich wydarzeń w Wadlewie.

Przed Marysią wyjątkowy nocny dyżur w szpitalu. Julka chce wykorzystać ten czas, żeby wreszcie zostać sama na noc bez opieki dorosłych. Jej matka ma pewne wątpliwości.

Bartek podczas szczerej rozmowy ze Śmiałkiem uświadamia mu, że chyba nadszedł czas, aby zdjąć obrączkę i pożegnać żałobę po Annie. Czeka go przecież teraz przyszłość z Krystyną, która niedługo na stałe wprowadzi się do Wadlewa. Pora na nowy rozdział w życiu.

Kinga stara się rozmawiać z psychoonkologiem o swoich emocjach i uczuciach po operacji. Nie jest to jednak proste zadanie i chce jak najszybciej zakończyć sesję.

Edward nie zamierza dać się oszukiwać Dominice. Zmusza ją do wizyty lekarskiej, na której ma zostać ustalone, czy rzeczywiście jest w ciąży z Emilem. W skomplikowanym przedsięwzięciu mają pomóc Kacper i Marysia.

Grażyna osobiście zajmuje się pacjentem VIP i jego ojcem. Stara się, żeby niczego im nie zabrakło. Liczy, że zadowolony wpływowy klient może w szerszych i bogatszych kręgach wypromować jej klinikę. W najgorszych snach nie spodziewa się tego, co ma właśnie nastąpić.

 

 

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.