2023-09-24

Izabela Janachowska w szoku po propozycjach panny młodej

Jakiego wystroju swojej pałacowej sali weselnej oczekują Ania i Kacper z Radomia? Wynajęli jasne i przestronne wnętrza, które są klasycznie i bogato zdobione. To idealne tło dla księżniczki w białej sukni. Jednak okazuje się, że pannie młodej po głowie chodzi zupełnie inny styl. Zobacz przed premierą fragment czwartego odcinka drugiego sezonu programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

Pomoc dekoratorska
Ekipa ekspertów odwiedza Radom na zaproszenie Ani i Kacpra, którzy marzą o niezapomnianej, pięknej uroczystości. W czym potrzebują pomocy? Samodzielna dekoracja sali weselnej to dla Ani nie lada wyzwanie, dlatego bardzo liczy na wsparcie. Młoda para wynajęła przestronną, jasną salę weselną, która swoim stylem nawiązuje do ponadczasowej, eleganckiej klasyki.

Zaskakujące oczekiwania
Początkowa radość Izabeli Janachowskiej i Izabeli Kurdyły, która odpowiada za dekorację sali, szybko zmienia się w ogromne zaskoczenie, kiedy wychodzi na jaw, że Ania wymarzyła sobie wesele w stylu... rustykalnym. - Gra świec, zielone liście, polne kwiaty, trawy mieliśmy w planie rwać i suszyć. Przygotowując dekoracje, zakupiłam jutę, którą chciałam w taki finezyjny sposób powiązać w kokardy - opowiada panna młoda. Dalsza wyliczanka załamuje specjalistki. Co jeszcze miała w planach? Zobacz przedpremierowy fragment z nadchodzącego odcinka!

  

Twardy orzech do zgryzienia
Co zrobią ekspertki, skoro jutowe ozdoby i polne kwiaty nijak nie pasują do marmurowych filarów i eleganckiego wnętrza? Jak ekipa programu poradzi sobie ze spełnianiem marzeń pary o ślubie idealnym?

  

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2, zobacz odcinek 4:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat