2023-09-14

„Ślubne pogotowie”: Pomysł na wystrój szokuje dekoratorkę

Wiktoria i Piotr mają bardzo sprecyzowaną, ale też nietypową wizję swojej sali weselnej. Sprawia ona, że Izabela Kurdyła niemal rezygnuje ze współpracy. Czy dekoratorka jest w stanie przekonać ich do bardziej zachowawczej scenografii tego wielkiego dnia? Czym młodzi tak zaskakują ekspertkę programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”?

Para z Myszkowa
W trzecim odcinku ekipa „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej” przyjeżdża do Myszkowa. Pomimo że 22-letnią Wiktorię i 33-letniego Piotra dzieli spora różnica wieku, dla tej pary nie stanowi to żadnego problemu. Szczególnie że często to Wiktoria wykazuje poważniejsze podejście do życia. Lubi być przygotowana i kontrolować sytuację. Jest bardzo otwartą i pomysłową osobą, to ona nadaje rytm ich życiu. Piotr na co dzień jest raczej zamknięty w sobie i stara się nie okazywać emocji. Być może ma to związek z jego wymagającą pracą - jest policjantem. Swoją miłość chętniej pokazuje poprzez czułe gesty niż słowa.

Historia zakochanych
Wiktoria i Piotr poznali się w 2018 roku, gdy ze wspólnymi znajomymi wybrali się na wypad w góry. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po powrocie do rodzinnego Myszkowa bardzo szybko zaczęli zacieśniać znajomość, a wkrótce zamieszkali razem. Obydwoje uwielbiają podróżować, odkrywać nowe smaki oraz relaksować się w spa. Teraz oboje marzą o ślubie i weselu jak z bajki.

Wyzwanie dla dekoratorki
Sala weselna, którą wybrali Wiktoria i Piotr zachwyciła dekoratorkę Izabelę Kurdyłę. Jest jasna i bardzo przestronna, a jej przyozdobienie nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Gdy jednak wychodzi na jaw, na jakie dekoracje uparła się młoda para, dekoratorka jest w szoku! Przed jakim wyzwaniem zostaje postawiona tym razem? Oto przedpremierowy fragment odcinka!

  

Czy Izabela Janachowska zdoła sprostać sprecyzowanym oczekiwaniom Wiktorii?

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2, zobacz odcinek 3:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat