2023-09-15

„Ślubne pogotowie”: Pierwszy taniec wywołuje awanturę

Zdegustowana panna młoda odrzuca oryginalny pomysł choreografa. Ona marzy o weselu z bajki. Układ, który proponuje ekspert, najwyraźniej odbiega od jej wizji, chociaż pan młody wydaje się nim zaciekawiony. Czy różnica zdań prowadzi do awantury, czy jednak do porozumienia? „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Marzenie księżniczki
W trzecim odcinku ekipa „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej” przyjeżdża do Myszkowa na zaproszenie Wiktorii i Piotra. Oboje marzą o ślubie i weselu jak z bajki. Pierwszy taniec jest dla panny młodej bardzo ważnym elementem nadchodzącego wesela i ma o nim konkretną wizję. Marzy o romantycznej choreografii z widowiskowymi podniesieniami i efektem „WOW”.

Jak z przedszkola
Tomasz Nakielski, choreograf i tancerz, prywatnie partner Daniela Qczaja, ma jednak niestandardowy pomysł, który z miejsca kradnie serce pana młodego, ale wywołuje kategoryczny sprzeciw Wiktorii. Czy Tomasz z Piotrem zdołają przekonać kobietę do elementów folklorystycznych, które kojarzą jej się z dziecięcymi podskokami? Zobacz przedpremierowy fragment odcinka!

  

Czy ekipie uda się spełnić wszystkie wygórowane oczekiwania pary marzącej o ślubie z bajki?

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2, zobacz odcinek 3:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat