2023-09-07

„Ślubne pogotowie”: Najgorzej przygotowana para programu

Izabela Janachowska ocenia, że realizacja tego zadania może graniczyć z cudem. Ola i Marcin mają dla siebie dużo miłości, ale planowanie najważniejszego dnia w ich życiu przerasta ich. Zobacz jeszcze przed premierą, co wypadło im z głowy przed spotkaniem z ekipą programu. „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Ona i on
W drugim odcinku ekipa „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej” przyjeżdża do Góry Kalwarii na zaproszenie Oli i Marcina. Ona jest 46-letnią kobietą po przejściach. Jej życie nigdy nie było usłane różami, a różne doświadczenia życiowe sprawiły, że ma mocny charakter. Poprzedni mąż zmarł, pozostawiając pod jej opieką czwórkę dzieci. Niedługo potem Ola wraz z nimi wyjechała z rodzinnego Śląska do pracy za granicę. Marcin to 43-letni hydraulik. Przy pierwszym poznaniu jest nieśmiały i zamknięty w sobie, ale z czasem rozluźnia się. Od sześciu lat samotnie wychowuje córkę z poprzedniego związku. Jego wielką pasją jest muzyka, sam pisze teksty piosenek, a czasem wiersze.

Romantyczna historia
Poznali się w 2020 roku na portalu randkowym, ale nie zdecydowali się wcześniej na spotkanie. Dopiero kiedy w Walentynki tego roku Marcin przesłał Oli życzenia, ta nie zawahała się ani chwili, by odwiedzić go w Polsce. Niemal momentalnie zaiskrzyło. Dziś, pomimo niezbyt długiego stażu związkowego, nie mają wątpliwości, że chcą wziąć ślub i już na zawsze być razem.

Długa lista potrzeb
Szybka decyzja o ślubie i jego bliski termin poskutkowały totalnym brakiem przygotowania do tego ważnego dnia. Na dwa tygodnie przed nim jest jeszcze sporo braków. Organizacja tej ceremonii może graniczyć z cudem! Izabelę Janachowską czeka wyścig z czasem. Oto przedpremierowy fragment odcinka! Czego brakuje młodej parze na dwa tygodnie przed ślubem? Co o tym sądzi ekspertka?

  

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2, zobacz odcinek 2:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat