2023-09-08

„Ślubne pogotowie”: Relacja z macochą wywołuje potok łez

Przedpremierowa scena pokazuje emocje między panną młodą a córką ukochanego. Ola weszła do życia Marcina niedawno, ale obydwoje są pewni, że jest im pisane małżeństwo. Mają bagaż doświadczeń, a on dodatkowo samotnie opiekuje się córką. Jak wygląda relacja nastolatki z przyszłą żoną taty? Zobacz fragment odcinka i oglądaj „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Widmo przeszłości
W drugim odcinku ekipa programu przyjeżdża do Góry Kalwarii na zaproszenie Oli i Marcina. Historia tej pary jest absolutnie wyjątkowa i to właśnie im ekipa postanowiła pomóc w realizacji marzenia o najpiękniejszym ślubie. Ona to kobieta doświadczona przez życie, co jednak nie wpłynęło na jej pogodę ducha. On przez ostatnie lata samotnie opiekował się córką. Świetnie odnalazł się w roli ojca, ale z czasem zaczął zauważać, że brak kobiecej ręki w domu odbija się na wychowaniu nastoletniej Mileny.

Matczyna ręka
Gdy doszło do zapoznania córki i przyszłej żony Marcina, dziewczyny niemal momentalnie złapały wspólny język, a Milena wkrótce zaczęła traktować Olę jak mamę. Ich pełną ciepła i zrozumienia relację docenia nie tylko sam ojciec, ale także jego bliscy, którzy widzą ile światła i miłości wprowadziła Ola do tej rodziny. Zobacz przedpremierowy fragment z nadchodzącego odcinka!

  

Czy to się może udać?
Pomimo wczesnego etapu ich relacji, zakochani czują, że piękne uczucie, które ich połączyło będzie trwać wiecznie i jak najszybciej chcą wziąć ślub. Jednak na dwa tygodnie przed tym wielkim dniem jest jeszcze sporo do przygotowania. Czy Izabeli Janachowskiej uda się spełnić wszystkie marzenia młodej pary w tak krótkim czasie? Przed jakim wyzwaniem zostaje postawiona dekoratorka Izabela Kurdyła? I czy Ola jest gotowa na metamorfozę, jaką zaplanował dla niej zespół „Ślubnego pogotowia”?

  

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - sezon 2, zobacz odcinek 2:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat