2023-07-18

„Ślubne pogotowie”: Izabela Janachowska zapowiada zmiany

Prowadząca opowiada POLSAT.PL o drugim sezonie programu. Team ślubnych ekspertów rusza z pomocą kolejnym parom, które nie mogły do tej pory zorganizować ślubu marzeń. Bohaterowie dzielą się z ekipą produkcji oraz widzami swoimi historiami i pragnieniami. Czy uda się je idealnie spełnić? „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Z wprawą i radością
Jakie uczucia towarzyszą pomysłodawczyni programu przed jego drugim sezonem? - Mam w sobie więcej wewnętrznego spokoju. Po tym, jak udało nam się pomóc już ośmiu parom, jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Wierzę, że i tym razem wszystko się uda. Ale jestem też podekscytowana, bo każdy nowy dzień, każda nowa para, to inna historia i nowa energia. Bardzo to lubię, żyję tym i z radością podróżuję po Polsce pomagając uczestnikom - cieszy się Izabela Janachowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Dla każdego coś innego
- Będzie troszkę inaczej - zdradza kulisy drugiego sezonu prowadząca w rozmowie z POLSAT.PL. - Baza oczywiście pozostaje ta sama: mamy naszego różowego busa, którym przemierzamy Polskę w poszukiwaniu tych najbardziej potrzebujących naszej pomocy par. Ale mam wrażenie, że w każdym odcinku jest trochę niespodzianek, bo mamy nowych, nietuzinkowych bohaterów. To ich historia życia i miłości w dużej mierze pisze scenariusz programu - podkreśla Izabela Janachowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Ekipa ratunkowa
Prowadząca może liczyć na sprawdzony w pierwszym sezonie zespół ekspertów. - Mam ze sobą mój beauty team, Wojtka Stasiaka i Bartka Osowczyka oraz Izę Kurdyłę, która występuje w podwójnej roli, bo zajmuje się i dekoracją, i pomaga mi w całej organizacji.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejod 3 września w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat