2023-06-23

Izabela Janachowska opowiada o wyjątkowej roli ojców na ślubie

Gospodyni produkcji dla pobierających się par wyjaśnia zmiany, jakie zaszły w ceremoniach. Przy okazji Dnia Ojca mówi o tym, jakie są zadania panów wydających swoje córki za mąż. Okazuje się, że mają oni coraz bardziej odpowiedzialne role, z którymi wiążą się też olbrzymie emocje. Przeczytaj jakie! Odpowiedź także w nowych odcinkach programu „Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej”, jesienią w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Znacząca zmiana
W amerykańskich filmach pannę w bieli wprowadza do kościoła jej tata. Teraz dziewczyny często chcą takiego samego ważnego momentu na swoim ślubie. Zgodnie z polską tradycją, para młoda wchodziła do kościoła razem, ale to się zmieniło. - Większość przyszłych żon wchodzi do kościoła z ojcem. Bardzo często jest to ich marzeniem. Jednym z tych, które spełniamy - zdradza prowadząca program.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat @polsatofficial)

Weselne tradycje
Mężczyźni wydający córkę za mąż mają też bardzo silną pozycję na przyjęciu po ślubie, gdzie ich obecność jest mocno podkreślana. - Pierwszy toast, jaki powinien zostać wzniesiony, należy właśnie do taty panny młodej. Pierwszy taniec panny młodej z tatą jest również takim wyjątkowym momentem przyjęcia. Trochę tych szczególnych chwil mają - dodaje z uśmiechem.

Prawdziwi mężczyźni płaczą!
- Tatusiowie, prowadząc córki do ołtarza są bardziej wzruszeni niż panny młode. To są wyjątkowe emocje. Trzęsą im się dłonie, mają łzy w oczach, a czasem te łzy płyną po policzkach - wspomina Izabela Janachowska. - Z tego, co mi mówią po ceremonii wynika, że jest niewiele tak wzruszających momentów w życiu faceta: jak się oświadcza, jak rodzi mu się dziecko i właśnie jak to dziecko odprowadza do ołtarza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat @polsatoffical)

Pary młode i ich ojcowie w nowych odcinkach programu „Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej” jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat