2022-11-23

Izabela Janachowska opowiada, co zawsze musi mieć w torebce

Występuje w telewizji, prowadzi koncerty i własną firmę. Jest żoną i mamą. Ze względu na wypełniony kalendarz ciągle żyje „w biegu”. Co pomaga poradzić jej sobie z natłokiem zadań? Co kryje jej torebka? A czego Izabela Janachowska nie ma i nie chce mieć pod ręką? Gospodyni programów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” zdradza to w rozmowie z POLSAT.PL.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Być w kontakcie
Jedyny niezbędny przedmiot w jej torebce to smartfon. Zastępuje kalendarz i notatnik, ale przede wszystkim pozwala na utrzymywanie kontaktu.  - Teraz ludzie mają pół życia w telefonie. Numer do niani, żeby podpytać jak tam Chrisek, co robi, czy jest grzeczny, gdzie jesteście, co zrobiliście. To jest też kontakt z moim mężem, firmą, mamą. To najważniejsze - mówi Izabela Janachowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Torebka wolna od kosmetyków
Mimo nienagannego wyglądu, który jest jej wizytówką na ekranie, gwiazda nie przywiązuje się do kosmetyków. - Nie jestem taką kobietą, która bez puderniczki nie wyjdzie z domu - śmieje się. - Kiedy mam wolny dzień, a to oznacza nawet dzień pracy, ale taki bez nagrań, kiedy mnie nie widać przed kamerą, to nawet nie biorę ze sobą pudru. Ja wtedy odpoczywam od wszystkiego - stwierdza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Dzień bez makijażu
Iza Janachowska przyznaje, że rozumie teraz, skąd się biorą zdjęcia hollywoodzkich supergwiazd w niedbałych strojach czy nawet piżamach na ulicy.  - Oni są zmęczeni kreowaniem wizerunku, pięknymi rzeczami, którymi się otaczają w pracy i potrzebują resetu, takiego odbicia, luzu - wyjaśnia. - Ja sama jestem typem dziewczyny, która w wolne od nagrań dni zakłada dres, trampki, zwija sobie cebulę na czubku głowy, zakłada okulary - bo okulary uwielbiam - i leci. Naprawdę nie skupiam się na tym, jak wyglądam. Wręcz zwracam uwagę na to, żeby odpocząć od pracy, bo ten ładny nienaganny wygląd jest moją pracą.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat