2022-09-26

Izabela Janachowska: Dużo czerpię od bohaterów programu

Prowadząca i specjaliści z jej ekipy wspierają pary w spełnieniu marzeń o organizacji najważniejszego dnia w ich życiu. W wywiadzie dla POLSAT.PL gospodyni programu opowiada o tym, co dały jej spotkania z bohaterami, realizacja zadań i jak to doświadczenie zmieniło ją samą. „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Miłość zwycięża wszystko
Jedną z rzeczy, które prowadząca szczególnie ceni w pracy przy programie, jest dzielenie się doświadczeniami z parami, którym pomaga. - Niesamowite były te moje spotkania z bohaterami. To ludzie, którym miłość pomagała przejść przez trudne sytuacje. Często powtarzali, że dzięki temu, że mają siebie udało im się przetrwać życiowe zawirowania - mówi z prawdziwym zachwytem w wywiadzie dla POLSAT.PL. - To cudowne móc obserwować, jak inni cieszą się swoim uczuciem i mają okazje celebrować wyjątkowe momenty w swoim życiu. Ten program jak żaden inny udowadnia, że miłość to niesamowita siła, najlepsze, co może nas spotkać. Ci ludzie z jednej strony potrzebowali mojej pomocy, ale z drugiej, ja też od nich dużo czerpałam. To były fajne spotkania z wymianą emocji i doświadczeń - dodaje.

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Nowe spojrzenie na życie
W czasie realizacji programu Izabela Janachowska ze swoją ekipą odwiedziła wiele miast i miasteczek. - Myślę, że warto przejechać się po Polsce, zobaczyć, jak życie może płynąć trochę wolniej. Jak można nie pędzić za tyloma rzeczami, za którymi my pędzimy.  Przekonać się, że można żyć w szczęściu bez masy rzeczy naokoło, które nam się wydają niezbędne, a wcale nie są - wyjaśnia dziennikarka.

Weryfikacja priorytetów w życiu
Gospodyni programu przyznaje, że zmieniła się, po tych doświadczeniach. - Kiedy pytają mnie, czy teraz bardziej doceniam to co mam, to wręcz przeciwnie. Widzę, że sporo rzeczy, które mam, jest absolutnie niepotrzebnych. Że ludzie bez tego wszystkiego też są super szczęśliwi. I cieszę się, że teraz umiem wiele rzeczy odrzucić, bo zaczynam rozumieć, że nie są mi niezbędne - mówi w rozmowie z POLSAT.PL. - Nie jest oczywiście tak, że będę teraz rezygnować ze wszystkiego, wprowadzając w swoim życiu totalny minimalizm, nie popadajmy w skrajności, jednak ten program po raz kolejny przypomniał mi, co jest w życiu tak naprawdę ważne - wyznaje ze śmiechem.

Spotkania z parami, ich historie i przygotowania do wymarzonego ślubu i wesela w programie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat