2022-09-05

Izabela Janachowska: Mam dziecięcą energię i entuzjazm

Gospodyni programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” wraz z ekipą spełnia marzenia i życzenia młodych par. A o czym marzy ona sama? Z okazji przypadających na 5 września urodzin, POLSAT.PL zapytał ślubną wróżkę o to, czego jej najlepiej życzyć. W wywiadzie opowiada także o tym, jak podchodzi do upływu czasu i jak czuje się, zbliżając się powoli do czterdziestych urodzin.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Najlepsze życzenia
5 września 2022 roku Izabela Janachowska kończy 36 lat.  - Ja do tylu liczyć nie umiem, ile mam lat! - mówi, śmiejąc się, kiedy pada pytanie o to, czego można jej życzyć na urodziny. - Kiedy ktoś zadaje pytanie: „Czego można wam życzyć, wy już chyba wszystko macie”, mój mąż ma takie powiedzenie: Oby nam tylko gorzej nie było. Więc tego chyba sobie życzę, żeby od obecnego poziomu móc iść w górę, rozwijać się i żeby nam i wszystkim naszym bliskim się wiodło - stwierdza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Te życzenia to nie frazes
Prowadząca nowy program w Polsacie przyznaje jednak, że ma jednak jedno poważne życzenie: - To, co najważniejsze to zdrowie, bo jego brak może pokrzyżować wszystkie plany. Po tym, co w ostatnich latach wszyscy odczuliśmy na własnej skórze, rzadziej się słyszy frazes „zdrowia, szczęścia i pomyślności”, tylko naprawdę życzymy sobie ZDROWIA, tak wielkimi wytłuszczonymi literami - wyjaśnia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Nie liczę lat
Prowadząca „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” mimo wcześniejszych żartów ze swojego wieku mówi, że lubi siebie na tym etapie życia. - Ja nie liczę lat i nie czuję upływu czasu. Wydaje mi się, że dosłownie przed chwilą chodziłam z brzuszkiem, a teraz odprowadzam synka do przedszkola. Gdyby nie to, w ogóle nie zorientowałabym się, że minęły trzy lata. Czas płynie mi w zastraszająco szybkim tempie. Może to efekt tego, że mam teraz tyle zajęć i aktywności - zastanawia się.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Rozważna i (nie)poważna
- Nie wiem, czy trzydzieści sześć lat to dużo, czy mało lat, ale nie czuję się na ten wiek - dodaje Izabela Janachowska. - Zbliżam się coraz bardziej do czterdziestki. Wydaje się, że w tym wieku kobieta jest taka dojrzała, a ja czasem czuję się jeszcze bardzo niepoważnie. Ale to dlatego, że jest we mnie dużo dziecięcej energii, entuzjazmu, że wręcz coraz mniej czuję się na te coraz większe lata - podkreśla.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat