2022-06-07

Izabela Janachowska o swoim związku w dziesiątą rocznicę

Znana wedding plannerka w swoich programach rozmawia z gwiazdami show biznesu o ich związkach, ślubach oraz tym, czy i jak planowali najważniejszy dzień w życiu. Izabela Janachowska obchodzi z mężem dziesiątą rocznicę związku. Prezenterka wyznaje, co z perspektywy lat ona lub partner zmieniliby we własnej ceremonii ślubnej, a czego nie.

Dziesięć lat razem
Izabela Janachowska świętowała dziesiątą rocznicę związku 4 czerwca 2022 roku. Opublikowała na Instagramie zdjęcia z mężem i bukietem, który od niego dostała oraz wzruszający tekst: „Miłość jest wtedy, gdy dajesz człowiekowi wolność wyboru, a on wybiera Ciebie… każdego dnia. U nas już tak jest od 3652 dni, czyli 10 lat”. Nie chodzi więc o rocznicę ślubu, który odbył się dopiero 28 czerwca 2014 roku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Co do zmiany, a co nie?
Wspominając ceremonię i wesele, para jest zgodna, że jednego nie zmieniliby na pewno: osoby, którą poślubili. Oceniając fachowo, plannerka stwierdza, że wyjątkowo udane były dekoracje z granatowymi akcentami w stylu eleganckiego glamour, bo nadal nie wyszły z mody. Granatowy był również garnitur, jeden z trzech strojów pana młodego, w którym poszedł do ołtarza.
Mężczyzna w żartach mówi, że jedyne co wniósł do tego projektu to świece, które bogato zdobiły wnętrza. To aluzja do biznesu, który przyniósł mu sukces zawodowy.
Izabela Janachowska wspomina tylko o jednej zmianie, na którą z perspektywy czasu by się zdecydowała: fryzura z rozpuszczonymi falami nie sprawdziła się ze względu na pogodę w ślubny dzień.

Gwiazdy i ich śluby
Prowadzenie wywiadów w programie „Śluby gwiazd” to idealne zadanie dla kobiety z olbrzymim doświadczeniem w planowaniu takich ceremonii. W dotychczasowych odcinkach jej gośćmi byli między innymi Krzysztof i Joanna Ibisz, Małgorzata Socha, Michał Wiśniewski, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Monika i Robert Janowski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

„Śluby gwiazd” od 18 czerwca 2022 roku w sobotę o godz. 12:45 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat