2022-03-17

Izabela Janachowska na wakacjach. Zobacz zdjęcia!

Współprowadząca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pod palmami. Izabela Janachowska postanowiła zrobić sobie przerwę w pracy i zrelaksować poza granicami kraju. W wyjątkową podróż poleciała z ukochaną rodziną. Zobacz, jak gwiazda spędza wolny czas i jakimi zdjęciami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Rodzina najważniejsza
Izabela Janachowska wybrała modny wśród turystów z całego świata kierunek - Malediwy. Chętnie podzieliła się z fanami pierwszymi zdjęciami z wycieczki, na których widać, że towarzyszą jej mąż Krzysztof i kilkuletni syn Christopher. Rodzina korzysta z uroków wysp, a internauci zachwycili się nie tylko krajobrazem. „Piękne zdjęcie, piękni Wy, super z Was rodzinka”, „Słodziak z Pani synka”, „Cudownie się na Państwa patrzy!” - napisali w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Nie tylko wakacje i taniec
Jedną z serii zachwycających zdjęć skomentowała także Kajra. - Ładnie - napisała żona Sławomira pod postem. Panie znają się z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Poza tanecznym show prezenterka prowadzi także w Polsat Cafe program „Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”, w którym pomaga Pannom Młodym przygotować się do najważniejszego dnia w życiu. W produkcji „Śluby Gwiazd” o oświadczynach, wyborze kreacji i zaskakujących weselnych sytuacjach opowiadają jej z kolei gwiazdy polskiego show-biznesu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Całej rodzince życzymy udanego wypoczynku!