2022-02-20

Piotr Mróz: Taniec uzależnia. Będę do niego wracał

Zwycięzca 12. edycji „Tańca z Gwiazdami” wspomina triumf na parkiecie show Polsatu. Piotr Mróz jesienią 2021 roku pokazał wielki talent, który w połączeniu z ciężką pracą dał znakomity efekt w postaci Kryształowej Kuli. Jak kilka miesięcy po zwycięstwie w „Dancing with the Stars” traktuje tę dyscyplinę. Czy nadal wchodzi na parkiet? Aktor serialu „Gliniarze” opowiedział o tym w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Najlepsze wspomnienia
Udział w „Tańcu z Gwiazdami” to niesamowicie ciężka praca na treningach, stres podczas występów na żywo i zmęczenie rosnące z każdym odcinkiem. Ale to także i cudowna życiowa przygoda. - Piękne wspomnienia. Gdy wracam pamięcią do tego czasu, kiedy byłem w programie to w mojej głowie, w moim sercu pojawiają się najlepsze emocje - mówi Piotr Mróz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Mróz (@piotrmroz1988)

Uzależnienie od tańca
Aktor choć obecnie ma przerwę od tańca, to zaznacza, że będzie on obecny w jego życiu. To sport, który w jakiś sposób uzależnia. To jest fajne, bo poznajemy swoje ciało, poznajemy swoje słabości i taniec pokazuje nam, co więcej możemy z tym ciałem zrobić. Może nie z taką intensywnością, ale będę do tańca wracał - zapowiada aktor serialu „Gliniarze”.

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 12. edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w Telewizji POLSAT!