2021-10-26

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz o Kryształowej Kuli. Wideo!

0

Aktor serialu „Gliniarze” i jego taneczna partnerka w rozmowie po finale „Dancing with the Stars”. Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali nie tylko prestiżową statuetkę, ale i cenne nagrody pieniężne - odpowiednio 100 tysięcy i 50 tysięcy złotych. Jak najlepsza para dwunastej edycji podsumowała swoje występy na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”? W jaki sposób będą wspominać udział w show?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Ciężka praca się opłaciła
Piotr Mróz przyznał, że na treningach potrafił pokazać charakter, ale na szczęście jego partnerka potrafiła poskromić jego temperament. - Hania nie zawsze miała ze mną kolorowo, ale jednak mieliśmy podobną energię, w podobnym kierunku patrzyliśmy. Nie udawaliśmy nikogo, od początku byliśmy sobą - mówił aktor. - Był najbardziej pracowity ze wszystkich moich partnerów - podkreśliła tancerka.

Dla kogo Kryształowa Kula?
Ich praca przyniosła efekt w postaci wygranej w 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Co stanie się ze słynną Kryształową Kulą? Oryginał trafi do gwiazdy, ale to nie koniec... - Piotrek obiecał mi replikę, więc będę też miała swoją kulę - zdradziła Hanna Żudziewicz.

Dziękujemy za wspólne oglądanie 12. edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w Telewizji POLSAT!

Komentarze