2022-08-19

Izabela Janachowska: Mistrzyni organizacji idealnych ślubów

Od lat wspiera młode pary w najważniejszym dniu ich życia. Zajmuje się nie tylko doborem sukni, wystroju czy menu. Najważniejsza jest pomoc w zachowaniu spokoju i dobrego samopoczucia w czasie tak ważnej dla pary uroczystości. Widać, że Izabela Janachowska sama czerpie radość z tego, jak udaje jej się spełniać ślubne marzenia. „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” od 4 września w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Tancerka
Zanim została wedding plannerką, czyli profesjonalną organizatorką ślubów, Izabela Janachowska była tancerką, wielokrotną mistrzynią Polski. W 2014 roku została partnerką Rafała Brzozowskiego w pierwszej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Niedługo później kontuzja przerwała jej taneczną karierę.

Panna młoda
W 2014 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Przygotowując własną ceremonię, zainteresowała się organizacją ślubów i wesel. Założyła bloga o tej tematyce, który zyskał popularność i był pierwszym krokiem do zmiany pasji w zawód.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Specjalistka od ślubów
Założony później kanał YouTube odniósł olbrzymi sukces. Osiągnął status największego aktywnego kanału o tematyce ślubnej na świecie! Obecnie Izabela Janachowska jest najbardziej znaną wedding plannerką w Polsce. Prowadzi profesjonalny serwis doradczy, sklep, wydaje poradniki i jest gospodynią programów „Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej” oraz „Śluby gwiazd” w Polsat Cafe.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejod 4 września w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

  

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejod 4 września w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat