2022-07-29

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” w Polsacie

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu! Każda para marzy o tym, aby był jak z bajki. A co, jeśli na przeszkodzie stają brak pieniędzy lub inne życiowe problemy? Wtedy na pomoc rusza Izabela Janachowska - ekspertka od weselnych zadań specjalnych. „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” od 4 września w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Izabela Janachowska jako dobra wróżka
Każda z par, które biorą udział w programie, ma swoją poruszającą, nierzadko dramatyczną historię. Izabela Janachowska jest dla nich nie tylko ekspertką ślubną i wróżką spełniająca marzenia, ale też najlepszą przyjaciółką, psychologiem i dobrym duchem niosącym wsparcie. - Śmiało można powiedzieć, że „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” to program, równie emocjonalny, jak „Nasz nowy dom”. Opowiada o zwykłych ludziach, którym sytuacja materialna i życiowe problemy nie dają żadnych szans na ślub z bajki, którego pragną wszystkie zakochane pary. I wtedy zjawia się Izabela Janachowska jak dobra wróżka i… wszystko staje się możliwe. Piękna suknia, wesele i łzy szczęścia zakochanych, że spełniło się ich marzenie. To program o osobach, którym nie wszystko układa się dobrze, a którzy zasługują na to, aby znaleźć się w ślubnej bajce - mówi Dyrektor Programowa Polsatu Nina Terentiew.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Każdy zasługuje na wspaniały ślub
Izabela Janachowska zawodowo zajmuje się organizacją ślubów od wielu lat. To jej wielka pasja. - Długo marzyłam o takim programie i cieszę się, że wreszcie pojawiła się okazja to marzenie spełnić. Mocno wierzę, że każda para zasługuje na wspaniały ślub. Spotkania z ludźmi, którzy wzięli udział w naszym programie, dla mnie samej też są ogromnym źródłem inspiracji i wzruszeń. Jestem zaszczycona, że wraz z zespołem najlepszych ślubnych ekspertów możemy dołożyć swoją cegiełkę, by uczynić ich wielki dzień jeszcze bardziej magicznym. To dla mnie największe zawodowe wyzwanie, a łzy nowożeńców to wielka nagroda - powiedziała Izabela Janachowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Maserak (@rmaserak)

Wielkie emocje i happy endy
W każdym odcinku Iza i jej ślubna brygada: tancerz Rafał Maserak, wedding plannerka Małgosia Dura, dekoratorka Iza Kurdyła oraz beauty team Wojtek Stasiak i Bartek Osowczyk, specjalnym różowym Wedding Busem odwiedzają najdalsze zakątki Polski, aby spełnić pragnienia zakochanej pary o bajecznym weselu. Spotykają pary, które podzielą się swoimi romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. Widzów w programie czeka cały wachlarz emocji: prawdziwa miłość, skomplikowane rodzinne relacje, wsparcie przyjaciół i sąsiadów. To gwarancja, że nie zabraknie wzruszeń oraz łez szczęścia. Izabela i jej ekipa sprawiają, że każda ślubna historia kończy się prawdziwym happy endem.

  

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejod 4 września w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat