2022-07-19

Jesień 2022 w Polsacie. Znamy daty premierowych odcinków!

Piekielna rywalizacja, roztańczone gwiazdy i poszukiwanie prawdziwej miłości, czyli wyjątkowo ekscytująca jesień w Polsacie! Nowe, zaskakujące propozycje, kontynuacje uwielbianych hitów i sprawdzone formaty w zupełnie nowych odsłonach. A wszystko to z udziałem najgorętszych nazwisk! Zobaczymy Dodę, jakiej nie znaliśmy do tej pory, „Taniec z Gwiazdami” w doborowej obsadzie i powracający z nowym szefem kuchni „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Ale to nie wszystko, co przygotował Polsat dla swoich widzów tej jesieni.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - wyczekiwany powrót na parkiet
W nowy tydzień będziemy wchodzić tanecznym krokiem. W poniedziałkowe wieczory wraca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wśród gwiazd, które spróbują swoich sił na parkiecie, znaleźli się między innymi wielokrotna mistrzyni Polski i Europy w kolarstwie Maja Włoszczowska, najpiękniejsza polska farmerka Ilona Krawczyńska, najbardziej znany polski detektyw Krzysztof Rutkowski, najsympatyczniejszy kierownik budowy, znany z programu „Nasz Nowy Dom” Wiesław Nowobilski, aktorzy serialu „Pierwsza miłość” Łukasz Płoszajski i Michał Mikołajczak. Show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz. Wyczyny gwiazd będą surowo oceniali Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny.

„Love Island. Wyspa miłości” - w poszukiwaniu drugiej połówki
Również w poniedziałek startuje 6. edycja „Love Island. Wyspa miłości”. Pod czujnym okiem Karoliny Gilon wyspiarze spróbują znaleźć swoją drugą połówkę. Emocje sięgną zenitu! Miłosne perypetie Islandersów w bajkowej scenerii hiszpańskiego kurortu będziemy śledzić codziennie od poniedziałku do piątku, a także w niedzielę.

„Ninja Warrior Polska” - Midoriyama w końcu zdobyta?
We wtorek spotkamy się na torze „Ninja Warrior Polska”. Siła, zwinność, charyzma - to cechy uczestników kolejnej edycji show. Poprowadzi go team ekspertów od sportu i znakomitej rozrywki - Łukasz „Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski oraz Karolina Gilon. Nie zabraknie gości specjalnych, wśród których zobaczymy między innymi Piotra Mroza.

„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” - z nowym szefem
W środę rozpęta się prawdziwe piekło. Nad temperaturą kotłów będzie czuwał sam Mateusz Gessler. Mistrz kuchni i znany restaurator został gospodarzem programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” i naprawdę da popalić uczestnikom. Znany format zyskał nową energię i z pewnością trafi w gusta nie tylko miłośników kuchni.

„Świat według Kiepskich” - nowe odcinki!
Także w środy powrócą ulubieni bohaterowie widzów Polsatu - rodzina Kiepskich i ich przyjaciele. Polsat wyemituje sezon nagrany w styczniu i lutym 2021 roku, który będzie miał swoja telewizyjną premierę.

„Przyjaciółki” - jubileuszowy sezon
Świętują tej jesieni dwudziesty sezon. Choć spotykają je wciąż nowe i zaskakujące sytuacje, ich przyjaźń jest niezmienna. Z czym zmierzą się tym razem Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska? Przekonamy się w czwartkowe wieczory.

„Nasz Nowy Dom” - historie z happy endem
„Wyremontujemy wasz dom”. To zdanie od lat niosące nadzieję i spełnioną obietnicę lepszego życia rozbrzmiewa z ust Katarzyny Dowbor, prowadzącej kultowy „Nasz Nowy Dom”. Począwszy od września, w każdy czwartek poznamy kolejną dramatyczną historię, która zakończy się happy endem. Katarzynie Dowbor jak zawsze będzie towarzyszyć doborowa ekipa architektów i mistrzów budowlanych.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - kto zaśpiewa w 17. edycji?
Od trzech sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w każdy piątek. Tak będzie i tej jesieni. Wśród gwiazd, które poddadzą się niesamowitym metamorfozom, będą między innymi Michał Milowicz, Kasia Wilk i Janusz Radek. W jury zapowiadana już zmiana - Krzysztofa Cugowskiego zastąpi zwycięzca 15. edycji Robert Janowski.

„Doda. 12 kroków do miłości” - reality show, jakiego jeszcze nie było!
Sobotni gorący prime time należy do Dody. Piosenkarka zdecydowała się na udział w eksperymencie psychologicznym, który wymagał od niej niesamowitej otwartości i odwagi. Dorota będzie spotykać mężczyzn, ale to nie jest zwykłe randkowe show. Każde spotkanie przeanalizuje z terapeutą, Leszkiem Mellibrudą i to nie będą łatwe rozmowy. Czy Doda zdoła zmierzyć się ze swoimi słabościami? Czy znajdzie miłość swojego życia? Przekonamy się już jesienią.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - aby ten dzień był bajkowy
Nie wiesz, jak zorganizować ślub marzeń? W każdą niedzielę pomoże ci Izabela Janachowska. Nikt w Polsce nie zna się na tym lepiej niż ona! W swoim nowym programie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” podejmie się najtrudniejszych wyzwań i pomoże parom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Iza pokona wszelkie przeszkody, aby ślub uczestników był naprawdę bajkowy.

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” - koniec tygodnia z humorem
Tydzień z Polsatem jak zawsze zakończy się solidną dawką śmiechu i pozytywnej energii. Hitowy „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” poprowadzą w tym sezonie Robert Górski i Robert Korólczyk.

JESIEŃ 2022 w POLSACIE - PREMIERY

29.08 poniedziałek
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - godz. 20:05
„Love Island. Wyspa miłości” - godz. 22:10

30.08 wtorek
„Ninja Warrior Polska” - godz. 20:05
„Love Island. Wyspa miłości” - godz. 22:10

31.08 środa
„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” - godz. 20:00
„Świat według Kiepskich” - godz. 21:40
„Love Island. Wyspa miłości” - godz. 22:10

01.09 czwartek
„Nasz Nowy Dom” - godz. 20:05
„Przyjaciółki” - godz. 21:05
„Love Island. Wyspa miłości” - godz. 22:10

02.09 piątek
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - godz. 20:05
„Love Island. Wyspa miłości” - godz. 22:10

03.09 sobota
„Doda. 12 kroków do miłości” - godz. 20:00

04.09 niedziela
„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - godz. 17:40
„Letnia Klinika Skeczów Męczących” - godz. 20:00
„Love Island. Wyspa miłości” - godz. 22:10

11.09 niedziela
„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - godz. 17:40
„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” - godz. 20:00
„Love Island. Wyspa miłości” - godz. 22:10

Ta jesień upłynie nam pod znakiem uśmiechu, znakomitej rozrywki i pozytywnych emocji. Wszystkie programy, a także niepublikowane materiały ekstra, wywiady i relacje z planów będzie można oglądać w każdej chwili w Polsat Go i w naszych social mediach.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat