2023-01-06

Izabela Janachowska o dążeniu do celu w pasjach i pracy

Prowadząca „Dancing wtith the Stars” i „Ślubne pogotowie” w młodości skupiała się na karierze tanecznej i przyznaje, że zazdrościła innym imprezowego stylu życia. Jak ocenia ten okres z perspektywy czasu? Czy czegoś żałuje? Izabela Janachowska opowiada POLSAT.PL o tym, jak wyglądały jej młodzieńcze lata, pokusy i obowiązki, które doprowadziły ją do pracy w Polsacie.

Grzeczna Iza
Swoją młodość, jak sama mówi, przeszła w bardzo w fajny sposób. - Z jednej strony zawsze się wspaniale spełniałam i realizowałam - mówi o swojej tanecznej pasji. - Z drugiej, trochę się pobawiłam, chociaż bardzo w granicach normy. Nigdy nie byłam jakimś szaleńcem, narwańcem, nie robiłam dzikich niebezpiecznych rzeczy. Rodzice wychowali mnie na grzeczną dziewczynkę i cieszę się z tego - podkreśla.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Skupiona na celu
Po latach docenia to, że zawsze stawiała na siebie i rozwój. - Nie czekałam na to, żeby osoby z mojego otoczenia pomagały mi, nie szukałam faceta, żeby z nim zamieszkać albo żeby mi coś kupił - opowiada. W pełni skupiała się na wyznaczonym celu i wytyczonej ścieżce. - Miałam takie klapki na oczach: tu kariera, turniej, szkolenie, to muszę osiągnąć. Właśnie to pozwoliło mi dojść do miejsca, w którym jestem, być kim jestem i niczego nie żałować - mówi Izabela Janachowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Presja rówieśników
Obowiązki związane z tańcem sprawiały, że nieco odstawała od grupy znajomych. - Patrzyłam z boku na moje koleżanki, które balowały do nieprzytomności, spotykały się z masą facetów i myślałam: „Boże, a ja rano idę na trening tańca! Nie mogę być zmęczona, na kacu, więc idę spać o normalnej porze” - opowiada. - Wtedy może trochę żałowałam, ale teraz, z perspektywy czasu, w ogóle nie - stwierdza pewnie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat