2022-12-20

Izabela Janachowska: Szalony rok zmian. Co przyniesie nowy?

Dziennikarka w rozmowie z POLSAT.PL podsumowuje intensywny czas w życiu zawodowym i prywatnym. Prowadząca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz gospodyni programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” zdradza także, jakich wydarzeń zaplanowanych na 2023 rok nie może się doczekać oraz jaki jest jej plan na sylwestrową noc.

Wyciszenie z najbliższymi
Prezenterka sylwestrową noc spędza spokojnie i w gronie rodziny. - To był szalony rok, wiele dni na planach programów, w Concept Store i w redakcji. Praca to oczywiście moja pasja, ale tęsknię za spokojnym czasem z synkiem i mężem, dlatego też po świętach krótki urlop i wspólne powitanie Nowego Roku - mówi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Zawodowy zawrót głowy
Gwiazda przyznaje, że 2022 rok wiele razy pozytywnie ją zaskoczył. - Choć szalony, to w ciągu tych dwunastu miesięcy doświadczyłam wielu miłych zdarzeń. Cieszy mnie pozytywny odbiór programu „Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej”, a także formatów, które widzowie dobrze już znali: „Śluby Gwiazd” czy „Suknie marzeń”. To też kolejny rok, w którym udało się nam, czyli mnie i ekipie z Concept Store, ubrać wiele wspaniałych panien młodych o tym samym towarzyszyć im w jednym z najważniejszych dni w ich życiu - mówi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Rok zmian osobistych
Wiele dzieje się także w prywatnym życiu dziennikarki. - Wprowadzamy się do naszego nowego mieszkania, a mój synek w 2022 roku poszedł do przedszkola, w którym świetnie się odnalazł - wspomina Izabela Janachowska w rozmowie z POLSAT.PL. - Staram się doceniać wszystkie dobre rzeczy, które dzieją się w moim życiu i już nie mogę się doczekać, co przyniesie 2023 rok - stwierdza.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat