2023-06-26

Drugi sezon programu „Ślubne pogotowie”. Casting trwa!

Izabela Janachowska ruszyła w Polskę spełniać marzenia kolejnych młodych par. Po sukcesie pierwszej serii, w której pomogła w organizacji ośmiu idealnych uroczystości, czas na kolejnych zakochanych, którym los pokrzyżował plany. Trwa casting do drugiego sezonu produkcji. Sprawdź, jak zgłosić się do programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Nowe odcinki jesienią 2023 w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Produkcja pełna emocji
Pary z romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. W tle prawdziwa miłość, różne przeciwności losu i nieocenione wsparcie najbliższych. To wszystko zobaczyli widzowie w pierwszym sezonie „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej”. Ruszyły przygotowania do kolejnej serii programu, a w niej nowe pary i momenty pełne wzruszeń.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Nowe wyzwania
Ekspertka od weselnych zadań specjalnych wraz ze swoją ekipą po raz drugi pomoże spełnić marzenia zakochanych o bajecznym weselu. Różowy wedding bus przemierzy Polskę, by wesprzeć narzeczonych w realizacji wymarzonej uroczystości. Nagrania do programu trwają, jednak zakochani, którzy potrzebują pomocy w organizacji ślubu, nadal mają szansę znaleźć się w gronie uczestników. Casting trwa!

Jak się zgłosić do programu?
- Łączy Was niesamowite uczucie i silna miłość? Czujecie, że Wasza historia jest absolutnie wyjątkowa i to właśnie Wam powinniśmy pomóc w realizacji marzenia o najpiękniejszym ślubie? Jeżeli czujecie, że to właśnie do Was powinien przyjechać mój różowy bus, to koniecznie zgłaszajcie się do nas - zaprasza młode pary Izabela Janachowska.

Aby znaleźć się w programie, należy wejść na stronę: https://www.polsat.pl/casting/slubne-pogotowie/ i wypełnić ankietę.

  

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejod 3 września w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat