2023-09-22

„Ślubne pogotowie”: Matka, która ocaliła życie swojego syna

Wyjątkowo wzruszająca rozmowa z Izabeli Janachowskiej. W czwartym odcinku ekipa „Ślubnego pogotowia” przyjeżdża do Radomia na zaproszenie Ani i Kacpra. Mężczyznę i jego mamę łączy piękna, niezwykle mocna więź. Ta wyjątkowa relacja wynika nie tylko z tego, że pani Małgorzata samodzielnie wychowała syna. Co poświęciła dla swojego dziecka? Zobacz rozmowę z nią jeszcze przed premierą!

Rola matki
Kacper choruje na groźną dla życia hemofilię. Jest niezmiernie wdzięczny mamie, że zadała sobie wiele trudu, by dziś mógł cieszyć się pełnią życia. Jako osoba z poważną chorobą genetyczną wymagał znacznie więcej opieki i poświęcenia ze strony pani Małgorzaty. I to dzięki jej niestrudzonej pracy i ogromnemu zaangażowaniu jest dziś silnym, kochającym mężczyzną. Mówi wprost, że mama ocaliła mu życie. Jak odpowiada na to ona? - Taka rola każdej mamy - mówi prosto, ale przyznaje, że musiała w tym celu rezygnować z własnego życia. Czy czegoś żałuje? Zobacz jej odpowiedź, którą przerywają łzy wzruszenia.

  

Przeznaczeni sobie
Związek Ani i Kacpra to doskonały przykład na to, że stara miłość nie rdzewieje, a przeciwieństwa się przyciągają. Ona temperamentna, on zazwyczaj stonowany i rozważny. Poznali się piętnaście lat temu i już wtedy mieli się ku sobie. Jednak, jak to w życiu bywa, ten pierwszy, nastoletni związek nie przetrwał próby czasu. Gdy Ania wyjechała z rodzinnego Radomia, kontaktowali się ze sobą już tylko sporadycznie. Na szczęście, po jej powrocie do miasta, znów się odnaleźli, a dawne uczucia odżyły.

Nowe podejście do małżeństwa
Minęły cztery lata odkąd są razem i otwarcie mówią, że od dawna czują się jak rodzina. Początkowo nie przywiązywali dużej wagi do ślubu. Dopełnienie formalności miało ułatwić Ani dostęp do informacji medycznych w przypadku pogorszenia stanu zdrowia Kacpra. Jednak z biegiem czasu oboje zdali sobie sprawę, że ten dzień jest dla nich niezwykle ważny, a pragmatyczne podejście odeszło w niepamięć.

Zadanie dla ślubnej ekipy
Dziś marzą o niezapomnianej, pięknej uroczystości. Czy wybrana wcześniej przez Anię suknia ślubna pasuje do eleganckiego przyjęcia? Jakie cele postawiła sobie panna młoda przed ślubem? I jaki gość specjalny pomoże jej w ich osiągnięciu?

  

„Ślubne pogotowie” - sezon 2, zobacz odcinek 4:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat