2023-09-11

„Pierwsza miłość” - odcinek 3647: Agentka pod przykrywką

Przebiegła Jadwiga sprytnie manipuluje uczuciami zagubionej Doroty. Podszywającej się za ciocię nie udaje się jednak powstrzymać oszukiwanej kobiety przed pojechaniem na koncert do Wrocławia. Leszek stara się jak najwięcej dowiedzieć o Darii. Przypadkiem przechodzą obok miejsc, które budzą u niej wspomnienia. Czy dzięki temu odzyska pamięć?

Arek prosi Janka, żeby razem z nim udzielił wywiadu na temat sprawy porwanej Natalii. Artykuł, który napisał, robi duże zainteresowanie wśród mediów. Marta postanawia wesprzeć Arka w tej nowej dla niego sytuacji. Oboje coraz lepiej się dogadują. Przypadkiem wpadają na Adriana. Sytuacja staje się niezręczna. Arek postanawia powiedzieć mu co o nim myśli.

Obrażona Jolka zarzuca Tomkowi brak zainteresowania nią i niedbanie o ich związek. Nie przyjmuje do wiadomości tego, że ukochany w tym momencie skupia się na chorującej na raka matce. Kinga może liczyć na wsparcie obu synów i Janka, którzy towarzyszą jej w wizytach w szpitalu. Lekarze nie mają jednak dobrych wieści.

Kalina postanawia szczerze porozmawiać z Oliwką o jej uczuciach względem Oskara. Chce się dowiedzieć czy doszło do czegoś pomiędzy nimi. Nieoczekiwanie, w tłumie ludzi, zauważa zaginioną Dorotę.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.