2023-08-31

„Pierwsza miłość: Pasjonujące wątki z nowymi bohaterami

Kogo grają Łukasz Garlicki, Dominika Skoczylas, Jowita Budnik i Patryk Cebulski? Do ekipy serialu dołączają nowi aktorzy, których postacie namieszają w akcji. Pojawia się też bohater znany z wcześniejszych odcinków, w tej roli Patryk Pniewski. „Pierwsza miłość” od 4 września 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie.

Nowe twarze
Wierni widzowie traktują postacie serialu jak przyjaciół lub rodzinę. Do tego zgranego zespołu w nowym sezonie dołączają kolejni bohaterowie. W odcinkach Łukasz Garlicki, Dominika Skoczylas, a także Jowita Budnik i Patryk Cebulski. Wraca też jedna z postaci...

Ktoś z kontaktami
Dominika próbuje poradzić sobie z wyrokiem i listem gończym. Sama nie ma szans, ale trafia na osobę, która może wykorzystać swoje znajomości do jej celów - pracownika Edwarda, Emila. W tej roli w serialu debiutuje popularny aktor Łukasz Garlicki. Czy rzeczywiście mężczyzna jest kluczem do rozwiązania problemów Dominiki?

Kobieta modliszka
Postać stworzona przez Dominikę Skoczylas to Wioletta. Jej intensywne zainteresowanie Olkiem może pokrzyżować jego plany powrotu na właściwe tory po tym, jak powrót do nałogu sprawi, że zdradzi Wiktorię. Która z kobiet będzie miała na niego większy wpływ?

Znów w serialu
Do produkcji powraca Patryk Pniewski w roli Krystiana, ojca dziecka Kaliny. Co działo się z nim, kiedy stracili kontakt? Przekonuje byłą, że chce tylko odbudować relację z córką, ale działania, które podejmuje, zdają się temu przeczyć. Jakie są jego prawdziwe motywy?

Jakie postacie wykreują Jowita Budnik i Patryk Cebulski? Co ci bohaterowie wniosą do akcji?

Nowe odcinki serialu Pierwsza miłość od 4 września 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.