2023-08-18

„Pierwsza miłość”: Uczuciowe perypetie w nowym sezonie

Nowe związki, wyboiste relacje, rozstania, powroty oraz szczęśliwe zakończenia. Kolejny sezon przebojowej produkcji to porywające historie bohaterów, z których każda z nich poruszy widzów. Jakie perypetie uczuciowe los przyniesie postaciom? Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” od 4 września od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Na nowej drodze
W pierwszym odcinku po wakacjach widzowie zobaczą ślub nie takiej już młodej pary, czyli Celiny (Grażyna Zielińska) i Romana (Lech Dyblik). Zapowiada się trochę wzruszeń i zabawy w dobrym towarzystwie z Wadlewa.

W trójkącie
Bartek (Rafał Kwietniewski) po powrocie Eweliny (Magdalena Górska) stara się dystansować od swoich uczuć do Emilki (Anna Ilczuk). Jednak ani dla Bartka, ani dla Emilki nie będzie to proste. Gdy Ewelina dowie się o zdradzie, będzie chciała się zemścić. Sprawy wymkną się jej spod kontroli i ucierpi wiele niewinnych osób. Melisa (Aleksandra Szwed) zniknie, a Bartek i Roman będą mieli groźny wypadek samochodowy.

Pierwsza miłość
Marta (Honorata Witańska) w końcu poczuje prawdziwą miłość. Marta ostatecznie odcina się od traumatycznych wspomnień i otwiera się na nową relację. Związek z Arkiem (Dariusz Wieteska) powoli rozkwita, a Marta dodatkowo wkręca się w pomoc ukochanemu w prowadzonych przez niego dziennikarskich śledztwach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Walka o uczucia
Laura (Katarzyna Maciąg) chciałaby w końcu dać szansę eleganckiemu lekarzowi Biernackiemu (Krystian Wieczorkowski). Wtedy jednak pojawia się jego była narzeczona - wielka miłość, którą odbił mu Wenerski (Przemysław Sadowski). Laura obawia się, że nie ma szans w rywalizacji z Małgosią (Ewa Rodart).

Nowy rozdział
„Biały”, czyli Kamil Białecki (Igor Paszczyk) świętuje sukcesy maturalne z Igą (Waleria Gorobets). W przypływie entuzjazmu dochodzi między nimi do pocałunku. Tymczasem do Polski wraca Anka (Anna Pentz). Biały chce pochwalić się dobrymi wiadomościami, ona jednak też ma newsy. Oznajmia, że zaproponowali jej przedłużenie kontraktu i przyjęła tę ofertę. Liczy na to, że Biały dołączy do niej w Londynie, przecież zapewniał ją o swojej miłości. Biały jednak się waha. Pewną rolę w tej historii pierwszej miłości odegra też Julita (Dagmara Bryzek), która po rozstaniu z Filipem (Dominik Smaruj) ma złamane serce.

Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” od 4 września 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.