2023-06-16

„Pierwsza miłość”: Które wątki najbardziej interesują widzów?

Zobacz komentarze fanów serialu Polsatu po finale sezonu wiosną 2023 roku. Na co zwrócili uwagę po obejrzeniu ostatnich odcinków? Co jest dla nich szczególnie ekscytujące i dlaczego? Internauci chętnie omawiają wydarzenia z ekranu, dzielą się spostrzeżeniami i zastanawiają, jaka będzie „Pierwsza miłość” po wakacyjnej przerwie.

Bartek z Emilką?
Pod koniec sezonu ponownie zbliżyli się do siebie. Ich romans kwitł aż do przyjazdu Eweliny do Wadlewa. W ostatnim odcinku sezonu narzeczona przypadkowo usłyszała rozmowę Celiny i Emilki, z której dowiedziała się o zdradzie narzeczonego. Mimo nielojalności, fani trzymają stronę byłego małżeństwa: „Myślę, że Emilka jest mu pisana. Niepotrzebnie się rozwodzili, ale widocznie trzeba było do tego dojrzeć”, „Bartek musi być z Emilką”, „Spiknijcie Emilkę z Bartkiem, bo pasują do siebie idealnie” - pisali użytkownicy mediów społecznościowych.

Kalina, Oskar i… Oliwka
Widzowie nie przegapili również tego wątku. Para oddaliła się w ostatnim czasie od siebie. Kalina miała na głowie problemy z ojcem i siostrą, co postanowiła wykorzystać sąsiadka Oliwka. Zbliżyła się do Oskara, pomagając mu w opiece nad Marlenką. „Kalina robi z Oskara niańkę do dziecka. Wiecznie zajmuje się sprawami innych osób, nie zajmując się swoim życiem. Jak Oskar ją zdradzi z tą głupią Oliwią, to już będzie przegięcie!” - nie kryła oburzenia jedna z internautek. Są też tacy, którzy uważają, że Oliwka będzie chciała zemścić się za odrzucony pocałunek: „Jeśli Oskar ją teraz odtrąci to bardzo możliwe, że ona życie Oskara i Kaliny zamieni w piekło” - skomentowała jedna z fanek serialu.

Choroba Kingi
Diagnoza o nowotworze początkowo była ukrywana nawet przed najlepszymi przyjaciółkami. Decyzja Kingi o podzieleniu się tą dramatyczną informacją wywołała falę budujących komentarzy. „Rzeczywiście to są przyjaciółki. Tak wygląda przyjaźń na dobre i na złe”, „Kinga musi wyzdrowieć. Tyle bohaterów na łóżku śmierci ożyło, więc i ona musi”, „Wyglądacie na najlepsze koleżanki” - pisali internauci.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Nowe odcinki po wakacjach
Jak rozwiną się dalsze losy bohaterów serialu „Pierwsza miłość”? Dowiemy się już jesienią 2023 roku. Wszystkie epizody serialu dostępne są online w serwisie Polsat Box Go.