2023-08-01

„Pierwsza miłość”: Piotr Mróz zapowiada problemy w serialu

Co o nowym sezonie i swojej postaci zdradza aktor w rozmowie z POLSAT.PL? Do ekipy popularnej produkcji dołączył niedawno, ale widzom znany jest dobrze jako gwiazda serialu „Gliniarze”. Czym według niego różnią się te role? Jak potoczą się losy Adriana? Piotr Mróz jesienią 2023 roku ponownie w obu produkcjach - „Pierwsza miłość” i „Gliniarze” na antenie Polsatu.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Gra na emocjach
Aktor zyskał sympatię widzów Polsatów jako jeden z „Gliniarzy”, Kuba Roguz. Wiosną 2023 roku dał się poznać kolejnemu gronu - fanów serialu „Pierwsza miłość”. Jak przyznaje, sposób gry w obu produkcjach znacząco się różni. - Jeżeli chodzi o „Gliniarzy”, to bazujemy na takich silnych emocjach, trup ściele się gęsto, przestępczość największego kalibru, więc jest trochę bardziej hardkorowo, że się tak wyrażę. A „Pierwsza miłość” to raczej spokojnie i delikatnie - ocenia aktor.

Nowa rola
W serialu „Pierwsza miłość” wciela się w Adriana, trenera fitnessu. - Sport jest w moim życiu aktywnie obecny, więc fajnie mi się gra - przyznaje Piotr Mróz w rozmowie z POLSAT.PL. Jaka to postać? Nie zdradzając szczegółów, aktor mówi: - No trochę się okazał draniem. Ale może będzie miał okazję się zrehabilitować - komentuje relację z Martą.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Co u Adriana?
W kolejnym sezonie postać trenera wraca. Co Piotr Mróz może zdradzić przed premierowym odcinkiem? - Ktoś będzie miał problemy zdrowotne i moja postać mu pomoże, motywując do aktywności fizycznej - mówi tajemniczo.

Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” od 4 września 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz 18:00 w Telewizji POLSAT. Wszystkie odcinki dostępne online w serwisie Polsat Box Go.