2023-02-21

Piotr Mróz w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”. Kogo gra?

Fani sensacyjnej serii „Gliniarze” znają go doskonale jako jednego z głównych bohaterów. Dzięki roli starszego aspiranta Kuby Roguza zdobył wielką sympatię widzów. Teraz czas na nowe wyzwanie aktorskie w kolejnej popularnej produkcji Polsatu. Kogo gra Piotr Mróz w serialu „Pierwsza miłość”? W życiu której głównej postaci pojawia się nieoczekiwanie?

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

„Pierwsza miłość” dla gliniarza
Fani aktora mają powody do radości. Nowa rola to dwa razy więcej ich ulubieńca na antenie! Piotr Mróz ogłosił, że oprócz kontynuowania pracy nad serialem „Gliniarze” pojawił się też w innej popularnej produkcji Polsatu. - Mogę oficjalnie podzielić się z Wami wiadomością, że dołączyłem do niesamowitej ekipy produkcji „Pierwsza miłość” - napisał.

Piotr Mróz w nowej roli
- To postać związana ze sportem i oczywiście miłością - ujawnia aktor. Jego bohater poznaje Martę, w którą wciela się Honorata Witańska. Dziewczyna próbuje uporać się z traumą i otworzyć na nowy związek. Czy z pozoru ułożony Adrian jest godny jej zaufania?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Reakcje fanów
Internauci pospieszyli z gratulacjami i... domysłami: „Pewnie trener w fitnessie. Tylko nie uwiedź Lucynki!”, „Ohoo i Marta znów się zakocha, oby tym razem szczęśliwie”, „Dobrze cię widzieć z dziewczynami” - napisali w komentarzach pod zdjęciem z planu.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.