2023-08-08

„Pierwsza miłość”: Plan serialu jest jak przyjemne kolonie

Aktorzy zdradzają kulisy swojej pracy w czasie zdjęć do produkcji we Wrocławiu. To właśnie tam spotykają się, aby wcielać się w ulubione postacie widzów Polsatu. Jak wyjazdy wpływają na atmosferę? Co dzieje się po ostatnim klapsie? Co jest tak wyjątkowego w tworzeniu serialu „Pierwsza miłość”? POLSAT.PL opowiadają Honorata Witańska, Anna Ilczuk i Piotr Mróz.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Niecodzienne miejsce
Zdaniem aktorów plan serialu „Pierwsza miłość” jest wyjątkowy przez to, że zdjęcia realizowane są poza Warszawą. - Większość z nas na co dzień mieszka w stolicy, więc jak przyjeżdżamy do Wrocławia to trochę jesteśmy na występach gościnnych - wyjaśnia Honorata Witańska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Po godzinach
Sprzyja to wspólnemu spędzaniu wolnego czasu przez ekipę. - Jesteśmy najczęściej kwaterowani w hotelu i ta część towarzyska, koleżeńska ma tam swój ciąg dalszy po zdjęciach. To jest taka forma kolonii, bo każdy z nas jest bez swoich obowiązków, jesteśmy bez rodzin - opowiada aktorka. - Ja sobie bardzo cenię ten czas spędzany razem poza zdjęciami, bo w Warszawie każdy z nas jest bardzo zajęty i po pracy jedzie do kolejnych obowiązków, albo po prostu do domu - mówi POLSAT.PL

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Ciepła atmosfera
- Tam jest taka troszeczkę inna przestrzeń - zgadza się Piotr Mróz, który dołączył do ekipy dopiero niedawno, bo w 2023 roku.- Zwykle nagrywam w Warszawie, więc jak mam okazję jechać do Wrocławia i tam sobie posiedzieć to jest bardzo fajnie. Ekipa, aktorzy, z którymi gram, wszyscy są fajni, nie mogę powiedzieć złego słowa - mówi gwiazdor znany widzom Polsatu także z roli w serialu „Gliniarze”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Wrocławianka w ekipie
- Na planie jest miło, bo to jest Wrocław - pewnie mówi pochodząca z niego Anna Ilczuk, chociaż w jej przypadku nie jest to oderwanie od bliskich, a wręcz przeciwnie. - Ja jeżdżąc do Wrocławia mam zupełnie inny stosunek do tego miasta. Dla mnie to nie są kolonie, tylko wyjazd do bardzo bliskiego mi miejsca, gdzie mam przyjaciół i rodzinę - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Nie tylko współpracownicy
W rozmowie z POLSAT.PL Piotr Mróz nazywa ekipę serialu „Pierwsza miłość” swoją „rodzinką”, co bardzo cieszy innych aktorów. - Nie wiem, czy to kwestia mojego szczęścia, czy to magia serialu, że my się naprawdę bardzo lubimy, dogadujemy i chcemy ze sobą spędzać czas - podsumowuje Honorata Witańska.

Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” od 4 września 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.